Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Rudolfinum

Cafe Rudolfinum je česká kosmopolitní kavárna propojující hudbu, umění a gastronomii. Byla znovuotevřena v rámci projektu Otevřené Rudolfinum s cílem prodloužit kulturní zážitek. Je stylová, elegantní, soudobá, plně respektující architekturu, funkčnost, kvalitu a celé pojetí budovy Rudolfina. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna, umístěná v reprezentativním prostředí Rudolfina, má velký potenciál, pohříchu ovšem (zatím?) nevyužitý. Tomu odpovídala i návštěvnost (odpoledne kolem 15. hodiny byly obsazené tři, nanejvýš čtyři stolky). Jídlo hodnotit nemohu, zůstali jsme u kávy. Ta byla výborná. Vysloveně nepatřičně působí nutnost objednávat a platit u baru, to podniku těchto ambicí opravdu nesluší. Pro tiché čtení či rozhovor vynikající prostředí. Blízké parkoviště pod Rudolfinem může být výhoda.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Kavarna s nadechem videnskeho sarmu konce devatenacteho stoleti ve ktere si pochutnate na dobrem jidle i zakuscich. Jedine minus muze byt, ze objednavat se chodi k baru, obsluha Vam vsak pote vse prinese ke stolu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO