Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Café Rudolfinum

Cafe Rudolfinum je česká kosmopolitní kavárna propojující hudbu, umění a gastronomii. Byla znovuotevřena v rámci projektu Otevřené Rudolfinum s cílem prodloužit kulturní zážitek. Je stylová, elegantní, soudobá, plně respektující architekturu, funkčnost, kvalitu a celé pojetí budovy Rudolfina. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 5

Krásné honosné prostředí, které by si zasloužilo klasickou kavárenskou obsluhu. Za minus považuji, že si objednáváte na baru, musíte HNED zaplatit obejdnávku, dostanete čísílko a pak Vám to přinesou. Chtěli jsme i něco malého zakousnout a neměli víc než polovinu jídel. Jak u snědeného krámu. Věřím, že si v cafe rudolfinum recenzi přečtou a zamyslí se, jak dál. Byla bych určitě častějším hostem, kdyby tam nebyly tyto vady, a nemohu ho doporučit kvůli ničemu jinému, než budově a jejímu interiéru. Co se týče organizace obsluhy a sortimentu, bylo to pro mne opravdu zklamání.

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Kavárna, umístěná v reprezentativním prostředí Rudolfina, má velký potenciál, pohříchu ovšem (zatím?) nevyužitý. Tomu odpovídala i návštěvnost (odpoledne kolem 15. hodiny byly obsazené tři, nanejvýš čtyři stolky). Jídlo hodnotit nemohu, zůstali jsme u kávy. Ta byla výborná. Vysloveně nepatřičně působí nutnost objednávat a platit u baru, to podniku těchto ambicí opravdu nesluší. Pro tiché čtení či rozhovor vynikající prostředí. Blízké parkoviště pod Rudolfinem může být výhoda.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno