Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Rožmberský palác

Rožmberský palác je součástí rozsáhlého a členitého komplexu Pražského hradu. Tento původně renesanční palác byl postaven v letech 1545 až 1574 pány z Rožmberka. Už v této době se tradovalo, že Rožmberský palác = svatba králů. Palác se poté stal majetkem Rudolfa II., který mu zachoval jeho tvář. V polovině 18. století byl palác přestavěn na Ústav šlechtičen, který založila Marie Terezie, a byl určen pro zaopatření 30 šlechtických dcer. Ústav byl v roce 1919 rozpuštěn a budova sloužila potřebám Ministerstva vnitra. V letech 1996 až 2007 byl bývalý Ústav šlechtičen rekonstruován do původní barokní podoby. Rožmberský palác má velkou rozlohu a rozlehlou zahradu lemovanou arkádovým ochozem. Od roku 2010 je palác přístupný široké veřejnosti a je součástí prohlídkové trasy po Pražském hradě. Café Rožmberský palác se nachází v přízemí a na předzahrádce tohoto nádherného renesančního paláce. Kavárna hostům nabízí také využití přilehlých prostor pro pořádání společenských akcí, oslav a svatebních hostin. V kavárně podávají čerstvě připravované bagety, sendviče, toasty, panini, saláty, teplá jídla, dezerty, velký výběr káv a čajů, alkoholické a nealkoholické nápoje.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO