Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Rico

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik snadno dostupný MHD. Podnik vypadá zvenku trochu jako cukrárna. Interiér v pohodě. Obsluha milá a rychlá. Točená Plzeň byla fajn. Nekuřácké prostředí. Pokud budu zase někdy v místě, tak zkusím jídlo.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
S rezervací nebyl problém, přestože jsem zádavala požadavek jen hodinu před požadovaným časem. Obsluha tentokrát nebyla tak úslužná - prostě klasika v českém prostředí. Co se týče nápojů přivítala bych větší výběr nealka (něco nad rámec klasiky) a třeba ještě nějaký ten cider. Jídlo (křídla a tousty s hermelínem) nám chutnalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna s vinárnou bylo prvním dojmem ale po přečtení nabídky jsme byli příjemně překvapeni že nejsou opomíjené chutě pivních nadšenců, nejen nabídkou piv se speciály ale jídla i jídla.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemný podnik! Na první pohled cukrárna a kavárna, ale oni tam i výborně vaří. Dala jsem si BBQ křídla a nelituji. Výborné to bylo. Obsluha milá a vnímavá. Kladně teď hodnotím i krásnou vánoční výzdobu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Vybrali jsme si tuto restauraci k oslavě narozenin. Je super, že restaurace se dá dobře najít, je v dosahu MHD- tramvaje. Jídlo bylo celkem dobré, ale nebylo příliš ochucené a osolené.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná možnost klidného občerstvení v blízkosti Kobyliského terminálu městské dopravy. Vyzkoušeli jsme voucher Slevomatu "Čerstvé tagliatelle s omáčkou dle výběru (pro dva)" ve variantě s kuřecím masem a čerstvým špenátem - naprostá spokojenost, škoda že chyběl v nabídce pivní speciál (byla jen Plzeň a tu nějak nemusím), ale rozlévané chardonay nakonec k těstovinám sedlo asi nejlépe. Trochu zamrzelo, že o rezervaci prostřednictvím Restu obsluha nevěděla :-(, naštěstí bylo volno ... a příští návštěvu jsme si raději rezervovali u obsluhy přímo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárnička na vcelku klidném místě, velmi milá a ochotná obsluha, dobrá horká čokoláda a také moc dobré dorty, které jsou sladké úplně akorát. Rádi se sem zase někdy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Café Rico jsme se zastavili na chviličku, abychom se s přítelkyní zahřáli po dlouhé procházce. Dali jsme si horkou čokoládu a můžeme jen doporučit. Obsluha milá, atmosféra až rodinná. Někdy se určitě zastavíme i na jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná klidná kavárna pro posezení ve dvou na schůzku a rande. Výhodou je blízkost metra Kobylisy. Opakovaná návštěva, která nezklamala. Nabídka nápojů dobrá, pivo Plzeň a i do vyčerpání obsahu sudu speciální pivo.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO