Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Rico

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
85% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemný podnik! Na první pohled cukrárna a kavárna, ale oni tam i výborně vaří. Dala jsem si BBQ křídla a nelituji. Výborné to bylo. Obsluha milá a vnímavá. Kladně teď hodnotím i krásnou vánoční výzdobu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Vybrali jsme si tuto restauraci k oslavě narozenin. Je super, že restaurace se dá dobře najít, je v dosahu MHD- tramvaje. Jídlo bylo celkem dobré, ale nebylo příliš ochucené a osolené.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná možnost klidného občerstvení v blízkosti Kobyliského terminálu městské dopravy. Vyzkoušeli jsme voucher Slevomatu "Čerstvé tagliatelle s omáčkou dle výběru (pro dva)" ve variantě s kuřecím masem a čerstvým špenátem - naprostá spokojenost, škoda že chyběl v nabídce pivní speciál (byla jen Plzeň a tu nějak nemusím), ale rozlévané chardonay nakonec k těstovinám sedlo asi nejlépe. Trochu zamrzelo, že o rezervaci prostřednictvím Restu obsluha nevěděla :-(, naštěstí bylo volno ... a příští návštěvu jsme si raději rezervovali u obsluhy přímo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárnička na vcelku klidném místě, velmi milá a ochotná obsluha, dobrá horká čokoláda a také moc dobré dorty, které jsou sladké úplně akorát. Rádi se sem zase někdy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Café Rico jsme se zastavili na chviličku, abychom se s přítelkyní zahřáli po dlouhé procházce. Dali jsme si horkou čokoládu a můžeme jen doporučit. Obsluha milá, atmosféra až rodinná. Někdy se určitě zastavíme i na jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná klidná kavárna pro posezení ve dvou na schůzku a rande. Výhodou je blízkost metra Kobylisy. Opakovaná návštěva, která nezklamala. Nabídka nápojů dobrá, pivo Plzeň a i do vyčerpání obsahu sudu speciální pivo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný podnik - kavárna, která má interiér laděný na do motivů motýlů v různých provedeních. Dobrá je i blízkost k metru Kobylisy. Obsluha příjemná, káva a borůvkový shake dobrý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Cafe Rico mají naprosto skvělé cappuccino, dostala jsem ho o ideální teplotě, přímo určené ke konzumaci. A s krásně vytvořeným listem na hladině, škoda že jsem sebou neměla nabitý telefon. Důvod zajít znovu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Vcelku přijemný podnik, dobré jídlo i pití, jen obsluha nebyla z nejrychlejších. V restauraci bylo jen 6 lidí, i tak jsme na zákusek čekali přes 10 minut. Vřele doporučuji všem, co nespěchají a mají času nazbyt.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO