Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Rico

Přehled hodnocení
90% celkově
87% personál
90% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Café Rico jsme se zastavili na chviličku, abychom se s přítelkyní zahřáli po dlouhé procházce. Dali jsme si horkou čokoládu a můžeme jen doporučit. Obsluha milá, atmosféra až rodinná. Někdy se určitě zastavíme i na jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná klidná kavárna pro posezení ve dvou na schůzku a rande. Výhodou je blízkost metra Kobylisy. Opakovaná návštěva, která nezklamala. Nabídka nápojů dobrá, pivo Plzeň a i do vyčerpání obsahu sudu speciální pivo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný podnik - kavárna, která má interiér laděný na do motivů motýlů v různých provedeních. Dobrá je i blízkost k metru Kobylisy. Obsluha příjemná, káva a borůvkový shake dobrý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Cafe Rico mají naprosto skvělé cappuccino, dostala jsem ho o ideální teplotě, přímo určené ke konzumaci. A s krásně vytvořeným listem na hladině, škoda že jsem sebou neměla nabitý telefon. Důvod zajít znovu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Vcelku přijemný podnik, dobré jídlo i pití, jen obsluha nebyla z nejrychlejších. V restauraci bylo jen 6 lidí, i tak jsme na zákusek čekali přes 10 minut. Vřele doporučuji všem, co nespěchají a mají času nazbyt.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO