Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Rico

Z široké nabídky kavárny, cukrárny a restaurantu si bezpochyby vybere každý. Nabízí studené i teplé předkrmy, polévky, malé i velké zeleninové saláty, čerstvé domácí těstoviny, galletes – pohankové palačinky slané, zapékané panini, pokrmy ze všech druhů masa, chuťovky k pivu či vínu, sladké dezerty, crepes – palačinky sladké a mnoho variací zmrzlinových pohárů. Z prodejních pultů můžete vybírat z kvalitních dortů a zákusků nebo si dopřát malý snack i v podobě originálních španělských tapas. Kromě výborné italské kávy Bazzara a nápojů z kávy nabízí většinu příchutí tradiční husté italské čokolády, mléčné ovocné koktejly, širokou škálu čajů a ovocných nápojů apod. Možnost uspořádání narozeninových oslav, společenských či firemních akcí je samozřejmostí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemný podnik! Na první pohled cukrárna a kavárna, ale oni tam i výborně vaří. Dala jsem si BBQ křídla a nelituji. Výborné to bylo. Obsluha milá a vnímavá. Kladně teď hodnotím i krásnou vánoční výzdobu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Vybrali jsme si tuto restauraci k oslavě narozenin. Je super, že restaurace se dá dobře najít, je v dosahu MHD- tramvaje. Jídlo bylo celkem dobré, ale nebylo příliš ochucené a osolené.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO