Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Rico

Z široké nabídky kavárny, cukrárny a restaurantu si bezpochyby vybere každý. Nabízí studené i teplé předkrmy, polévky, malé i velké zeleninové saláty, čerstvé domácí těstoviny, galletes – pohankové palačinky slané, zapékané panini, pokrmy ze všech druhů masa, chuťovky k pivu či vínu, sladké dezerty, crepes – palačinky sladké a mnoho variací zmrzlinových pohárů. Z prodejních pultů můžete vybírat z kvalitních dortů a zákusků nebo si dopřát malý snack i v podobě originálních španělských tapas. Kromě výborné italské kávy Bazzara a nápojů z kávy nabízí většinu příchutí tradiční husté italské čokolády, mléčné ovocné koktejly, širokou škálu čajů a ovocných nápojů apod. Možnost uspořádání narozeninových oslav, společenských či firemních akcí je samozřejmostí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik snadno dostupný MHD. Podnik vypadá zvenku trochu jako cukrárna. Interiér v pohodě. Obsluha milá a rychlá. Točená Plzeň byla fajn. Nekuřácké prostředí. Pokud budu zase někdy v místě, tak zkusím jídlo.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
S rezervací nebyl problém, přestože jsem zádavala požadavek jen hodinu před požadovaným časem. Obsluha tentokrát nebyla tak úslužná - prostě klasika v českém prostředí. Co se týče nápojů přivítala bych větší výběr nealka (něco nad rámec klasiky) a třeba ještě nějaký ten cider. Jídlo (křídla a tousty s hermelínem) nám chutnalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna s vinárnou bylo prvním dojmem ale po přečtení nabídky jsme byli příjemně překvapeni že nejsou opomíjené chutě pivních nadšenců, nejen nabídkou piv se speciály ale jídla i jídla.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO