Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Rico

Z široké nabídky kavárny, cukrárny a restaurantu si bezpochyby vybere každý. Nabízí studené i teplé předkrmy, polévky, malé i velké zeleninové saláty, čerstvé domácí těstoviny, galletes – pohankové palačinky slané, zapékané panini, pokrmy ze všech druhů masa, chuťovky k pivu či vínu, sladké dezerty, crepes – palačinky sladké a mnoho variací zmrzlinových pohárů. Z prodejních pultů můžete vybírat z kvalitních dortů a zákusků nebo si dopřát malý snack i v podobě originálních španělských tapas. Kromě výborné italské kávy Bazzara a nápojů z kávy nabízí většinu příchutí tradiční husté italské čokolády, mléčné ovocné koktejly, širokou škálu čajů a ovocných nápojů apod. Možnost uspořádání narozeninových oslav, společenských či firemních akcí je samozřejmostí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Café Rico jsme se zastavili na chviličku, abychom se s přítelkyní zahřáli po dlouhé procházce. Dali jsme si horkou čokoládu a můžeme jen doporučit. Obsluha milá, atmosféra až rodinná. Někdy se určitě zastavíme i na jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná klidná kavárna pro posezení ve dvou na schůzku a rande. Výhodou je blízkost metra Kobylisy. Opakovaná návštěva, která nezklamala. Nabídka nápojů dobrá, pivo Plzeň a i do vyčerpání obsahu sudu speciální pivo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný podnik - kavárna, která má interiér laděný na do motivů motýlů v různých provedeních. Dobrá je i blízkost k metru Kobylisy. Obsluha příjemná, káva a borůvkový shake dobrý.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO