3 fotky
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Informace Café Retro

Café Retro znamená originální prostředí s výbornou kuchyní a barem. Jídla jsou zde připravovány zásadně z čerstvých surovin, v jídelním lístku zákazník nalezne spoustu lahodných pokrmů, včetně pizzy s kvalitní mozzarelou, lehkých těstovin harmonické chuti či luxusního hamburgeru. Za teplého počasí se zde hosté mohou usadit i na letní terasu. Restaurace nabízí každý všední den polední menu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Na Masters of Rock jsem hledal kam bychom zkusili zajít na jídlo a Google doporučil ať zajdeme sem. Koukl jsem na Jídelní lístek a říkal, super výběr a ceny. Jaké bylo ovšem překvapení, když v době konání MOR byl jídelníček patřičně očesán a cenově upraven. chápu, že podnikání je o výdělku, ale proboha bylo zde 25 000 lidí, restaurací zde moc není na toto množství lidí, výdělek by tak i tak byl o dost vyšší, každopádně mě to nepřišlo jako moc solidní jednání a na protest jsme odešli jinam.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace