Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Café Retro

Café Retro znamená originální prostředí s výbornou kuchyní a barem. Jídla jsou zde připravovány zásadně z čerstvých surovin, v jídelním lístku zákazník nalezne spoustu lahodných pokrmů, včetně pizzy s kvalitní mozzarelou, lehkých těstovin harmonické chuti či luxusního hamburgeru. Za teplého počasí se zde hosté mohou usadit i na letní terasu. Restaurace nabízí každý všední den polední menu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na Masters of Rock jsem hledal kam bychom zkusili zajít na jídlo a Google doporučil ať zajdeme sem. Koukl jsem na Jídelní lístek a říkal, super výběr a ceny. Jaké bylo ovšem překvapení, když v době konání MOR byl jídelníček patřičně očesán a cenově upraven. chápu, že podnikání je o výdělku, ale proboha bylo zde 25 000 lidí, restaurací zde moc není na toto množství lidí, výdělek by tak i tak byl o dost vyšší, každopádně mě to nepřišlo jako moc solidní jednání a na protest jsme odešli jinam.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO