Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Retro Cafe

Restaurace se nachází v centru Českého Krumlova na břehu Vltavy. Letní terasa stojí přímo na dětském hřišti. Kapacita nekuřácké restaurace je 44 míst, kapacita letní terasy je 80 míst. Restaurace si zakládá na jednoduchosti italské kuchyně, kvalitě a čerstvosti surovin. Nabízí čerstvé domácí těstoviny, saláty, ryby, steaky, pizzy a dezerty. Můžete zde ochutnat kávu z pražírny, domácí limonády, letní koktejly nebo si vybrat z nabídky kvalitních vín. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Prostředí příjemné, pěkný interiér v salónku. Dobrá káva. Obsluha bohužel pomalejší a nepozorna. Polévka zklamala, hlavně svou velikostí. Těstoviny OK. Ale znovu už bychom nenašli.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Tento podnik pro nás zatím nejlepší v Krumlově.... Hlavně bez lidí :-)! Byla tam skvělá povídavá servírka a výborná káva!!! Škoda, že jsme nevyzkoušeli kuchyni, budeme se někdy ještě muset vrátit....
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné klidné prostředí kousek od samotného centra. Hledali jsme místo v Českém Krumlově, kde bychom si mohli dát dobrou kávu a tuto restauraci můžeme doporučit.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO