Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Café Restaurant U Zeleného stromu

Příjemný café restaurant nabízí velký výběr z poledního menu. Dále dětská menu s hračkou zdarma, minutková jídla po celý den (denně až 20 hotových jídel a 80 minutek). Palačinky, poháry, zákusky. Čokoládová fontána, plazmová televize, salonek, bar a míchané nápoje jsou zde samozřejmostí. Restaurace pořádá hostiny, večírky, rauty a svatební hostiny.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
obsluha příjemná a nevtíravá, jídlo chutné, ceny přijatelné, restauraci navštěvujeme jednou ročně a protože jsme vždy spokojeni, rádi se vracíme
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je spis hospodske zařízení. Nelibili se mi tam ani lidi sedici u stolu. Vsude se kourilo a to bebyl jeste vecer. Oodvahu na jidlo jsem neměla. Na pivo pro chlapy akorat.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
K Zelenému stromu jezdíme již několik let, právě kvůli výborné kuchyni a příjemné obsluze. Jídlo je vždy chutné, na talíři upravené, stejně tak je příjemná a upravená obsluha.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO