Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe restaurant U smrku

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ani opakovaná návštěva této restaurace nezkazila dobrý dojem, který jsem si již před více než rokem vytvořil. Snad jen nemožnost platit kartou mi trochu vadí, je třeba s tím předem počítat.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci U Smrku mi doporučil syn. Já si ráda udělám vlastní názor, proto jsem tam oba své syny pozvala na sobotní oběd. Na internetu bylo doporučeno zarezervovat si místa. To fungovalo výborně. Ráno přišlo potvrzení rezervace a hodinu před termínem připomenutí. Bezva! Překvapením byla v poledne poloprázdná restaurace , což mne odradilo od experimentování z velmi bohaté nabídky jídel. Nechala jsem si zajít chuť na rybu a objednala jsem si tedy smažený řízek a "riskla" jsem ten se sýrem a oblohou. Byl sice trochu tužší, ale celkem chutný. Obloha , česká klasika, nějaké ochucené zelíčko, paprika a jakési salátové lupeny. Při pokusu o jejich konzumaci mi zaskřípal mezi zuby písek. No, co na to říci. Možná jsem měla risknout tu rybu. Nabízeli více druhů. Klukům asi chutnalo.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO