5 fotek

Cafe restaurant U smrku

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Cafe restaurant U smrku

Široký sortiment kuchyně zajišťují kuchaři se zahraniční praxí, z čehož vychází i zdejší jídelní lístek s mezinárodní kuchyní. Najdete zde prvky čínské, indické a japonské kuchyně. Na své si přijdou i vegetariáni, milovníci italské, mexické a samozřejmě naší české kuchyně. Hlavní důraz tu kladou na zdravou výživu a prvky moderní kuchyně, zeleninové saláty, salátové kombinace s masem, sýry nebo rybou. Pro stálé zákazníky je zde denní nabídka hotových a minutkových jídel. V době oběda se nekouří.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Restauraci U Smrku mi doporučil syn. Já si ráda udělám vlastní názor, proto jsem tam oba své syny pozvala na sobotní oběd. Na internetu bylo doporučeno zarezervovat si místa. To fungovalo výborně. Ráno přišlo potvrzení rezervace a hodinu před termínem připomenutí. Bezva! Překvapením byla v poledne poloprázdná restaurace , což mne odradilo od experimentování z velmi bohaté nabídky jídel. Nechala jsem si zajít chuť na rybu a objednala jsem si tedy smažený řízek a "riskla" jsem ten se sýrem a oblohou. Byl sice trochu tužší, ale celkem chutný. Obloha , česká klasika, nějaké ochucené zelíčko, paprika a jakési salátové lupeny. Při pokusu o jejich konzumaci mi zaskřípal mezi zuby písek. No, co na to říci. Možná jsem měla risknout tu rybu. Nabízeli více druhů. Klukům asi chutnalo.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace