Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe restaurant Tivoli

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Předně musím pochválit velmi milou a profesionální obsluhu. Předkrm vynikající. Hlavní jídla roastbeef a menu grill excelentní, navíc velmi pěkně servírované. Takže 100%.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krásná restaurace na rohu Konečného náměstí stojí za to navštívit, ať už jen na kafe, snídani nebo oběd. Urcite nebudete zklamaní, jídlo je vynikající a cenově přiměřené. Personál velmi milý a ochotný.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Je to mé oblíbené místo na brunche ve všední den. Pohodové prostředí s milou obsluhou je něco, co si ráda jednou za čas dopřeju. A jídlo je vážně moc dobré. Při této návštěvě mne zklamala jediná věc, požádala jsem o tvarohovou buchtu na závěr snídaně a dostala jsem makovou (a zjistila jsem to až po rozkrojení). Už jsem ji nevracela, příteli chutnala, ale je to chybka, za kterou nemůže jinak milý personál dostat plný počet.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Cafe restaurant Tivoli
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme Tivoli v době snídaně - zajímavé snídaňové menu, teplé chutné pečivo, výborná šunka, velmi příjemný personál - není co vytknout, podnik vřele doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Netradičně snídaňová report. Na probuzení a zahřátí po ránu jsem si dal horkou bílou čokoládu se smetanou, se kterou jsem byl spokojený. Chuť čokolády dobrá, s pěknou čepicí. Ke snídani jsem si objednal Vejce Benedikt, dvě ztracená vejce na opečené ciabattě s šunkou od kosti a holandaisou. Vejce s ciabattou dobré, s holandaisy jsem byl mírně překvapen. Opět jsem přišel na jednu z "nových chutí" této omáčky. Zbarvena do oranžova, její chuť byla řekněme kořeněnější, přesněji výraznější chuť přísad. Celkově byl pokrm na celkem slušné úrovni ač z omáčky jsem byl v rozpacích. Účet 160 Kč, placeno 180 Kč.
Cafe restaurant Tivoli Cafe restaurant Tivoli Cafe restaurant Tivoli
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Hladová restaurace kde navíc berou karty jen nad 300 Kč. Jídla mají vcelku chutná, ale za cenu kolem 200 Kč za oběd s polévkou bych čekal alespoň plný žaludek. Bohužel se tak nestalo. Mají velmi malé porce i děvčata u našeho stolu si na velikost porce stěžovala. Museli jsme se jít dojíst jinam. Prostředí je pěkné, obsluha ochotná. Vrcholem je že platbu kartou vám dovolí jen nad 300 Kč. Další nenavštěvu rozhodně neuvažuji.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO