Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe restaurant Tivoli

Kuchyně a vůbec většina používaných surovin jsou zaměřeny na čerstvost a jednoduchost představující zdravý trend dnešní doby.  Baristé vaři neapolskou směs kávy Passalacqua, která je typickým představitelem jihoitalského pražení. Připravují také domácí limonády z připravovaných extraktů. V prostoru kavárny je se možné připojit k internetu pomocí wi-fi.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Předně musím pochválit velmi milou a profesionální obsluhu. Předkrm vynikající. Hlavní jídla roastbeef a menu grill excelentní, navíc velmi pěkně servírované. Takže 100%.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krásná restaurace na rohu Konečného náměstí stojí za to navštívit, ať už jen na kafe, snídani nebo oběd. Urcite nebudete zklamaní, jídlo je vynikající a cenově přiměřené. Personál velmi milý a ochotný.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO