Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Restaurant Pizza-Doma

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Šli jsme se synem na oběd do restaurace s dětskou hernu, kterou hodnotím jako top z celé naší návštěvy. Jídla veliké zklamání. Vybrala jsem si fitness rizoto se zeleninou a kuřecím. Bohužel z druhů zeleniny, tam byla víceméně jen cibule, kousky ostatní zeleniny bylo možné spočítat na prstech ruky. Syn si dal dětské menu. Špagety s rajčatovou omáčkou (pasta zalitá nedochucenými drcenými rajčaty z konzervy) k tomu pití, které prostě neměli. Takže za mě opravdu špatné oproti předchozím návštěvám.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super místo jen pro rodiče s dětmi, obsluha na jedničku s hvězdičkou. Jídlo zcela normální, pizza dostupná v různých velikostech, což ocení hlavně děti. Pro rodiny super.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí restaurace není nikterak výjimečné, ale jídlo je chutné a za příznivé ceny. Chodíme hlavně i proto, že je restaurace nekuřácká a mají hernu pro děti. Obsluha super.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO