9 fotek

Café Restaurant Pizza-Doma

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Café Restaurant Pizza-Doma

Jedná se o dětem přátelskou, zcela nekuřáckou restauraci. Ve velké části restaurace je zde pro Vaše děti k dispozici herna s trampolínou, prolézačkou, skluzavkou, autíčky, panenkami.

Pokud přijdete s miminkem nebo batoletem, jistě oceníte místo pro kočárky, dětskou židličku, přebalovací pult a nočník.

Pro děti tu připravují kvalitní menu, které se obejde bez přepálených tuků a umělých dochucovadel, zahrnující ovocný nápoj a hračku.

Jedlíci si mohou dát "sněz co zmůžeš" a za jednu cenu jíst třeba celý večer. Ten kdo je jedlík a milovník pizzy zároveň může zkusit "zbouchni to" pokud sní GIGA pizzu (60cm) do jedné hodiny, má to zadarmo a získává čestné místo na tabuli slávy. Pro skupiny (8-10lidí) nabízíme pizzu metrovku (průměr 1 metr).

Můžete zde pořádat jakékoliv oslavy. Kapacita restaurace je cca 60 míst + letní terasa cca 80 míst. Kolektiv zaměstnanců se postará o výzdobu, květiny, dort, čokofontánu, je možné sestavit speciální menu apod. Pro děti rádi zajistí program (klauna, divadélko, tvořivé nebo pohybové soutěže, odměny pro gratulanty...).

Zobrazit více
  • +3

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Šli jsme se synem na oběd do restaurace s dětskou hernu, kterou hodnotím jako top z celé naší návštěvy. Jídla veliké zklamání. Vybrala jsem si fitness rizoto se zeleninou a kuřecím. Bohužel z druhů zeleniny, tam byla víceméně jen cibule, kousky ostatní zeleniny bylo možné spočítat na prstech ruky. Syn si dal dětské menu. Špagety s rajčatovou omáčkou (pasta zalitá nedochucenými drcenými rajčaty z konzervy) k tomu pití, které prostě neměli. Takže za mě opravdu špatné oproti předchozím návštěvám.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace