Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Restaurant Pizza-Doma

Jedná se o dětem přátelskou, zcela nekuřáckou restauraci. Ve velké části restaurace je zde pro Vaše děti k dispozici herna s trampolínou, prolézačkou, skluzavkou, autíčky, panenkami.

Pokud přijdete s miminkem nebo batoletem, jistě oceníte místo pro kočárky, dětskou židličku, přebalovací pult a nočník.

Pro děti tu připravují kvalitní menu, které se obejde bez přepálených tuků a umělých dochucovadel, zahrnující ovocný nápoj a hračku.

Jedlíci si mohou dát "sněz co zmůžeš" a za jednu cenu jíst třeba celý večer. Ten kdo je jedlík a milovník pizzy zároveň může zkusit "zbouchni to" pokud sní GIGA pizzu (60cm) do jedné hodiny, má to zadarmo a získává čestné místo na tabuli slávy. Pro skupiny (8-10lidí) nabízíme pizzu metrovku (průměr 1 metr).

Můžete zde pořádat jakékoliv oslavy. Kapacita restaurace je cca 60 míst + letní terasa cca 80 míst. Kolektiv zaměstnanců se postará o výzdobu, květiny, dort, čokofontánu, je možné sestavit speciální menu apod. Pro děti rádi zajistí program (klauna, divadélko, tvořivé nebo pohybové soutěže, odměny pro gratulanty...).

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Šli jsme se synem na oběd do restaurace s dětskou hernu, kterou hodnotím jako top z celé naší návštěvy. Jídla veliké zklamání. Vybrala jsem si fitness rizoto se zeleninou a kuřecím. Bohužel z druhů zeleniny, tam byla víceméně jen cibule, kousky ostatní zeleniny bylo možné spočítat na prstech ruky. Syn si dal dětské menu. Špagety s rajčatovou omáčkou (pasta zalitá nedochucenými drcenými rajčaty z konzervy) k tomu pití, které prostě neměli. Takže za mě opravdu špatné oproti předchozím návštěvám.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super místo jen pro rodiče s dětmi, obsluha na jedničku s hvězdičkou. Jídlo zcela normální, pizza dostupná v různých velikostech, což ocení hlavně děti. Pro rodiny super.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO