Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 71x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Konvikt

Přehled hodnocení
86% celkově
83% personál
86% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 33x
4 29x
3 8x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je v moc pěkném prostředí. A v teple a těžkém počasí můžete posedět i na zahrádce! Obsluha je milá, ale vše hrozně dlouho trvalo. Domácí těstoviny velmi dobré, ale chobotnice pro mě byla zklamání.
Restaurace Konvikt
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zážitek v restauraci stál opravdu za to. Posezení v patře je příjemné i romantické. Obsluha nás přivítala s úsměvem a jídlo bylo opravdu exklusivní, hlavně nejlepší telecí řízek, který jsem kdy měl a vřele ho doporučuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Čekání na jídlo v poloprázdné restauraci delší. Personál sice milý, ale v krizových chvílích, kdy kuchyně nestíhá, leští na baru skleničky a povídá si. Objednávky jsou vydávány hostům v chaotickém pořadí. Toskánská čocková polévka není špatná, ale chtělo by to chuťově dotáhnout. ....... největší bolesti je organizace. Hosté si chodili objednávat na bar. Není to katastrofa, ale dle dřívějších pozitivních recenzí jsem čekal více.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherný den a skvělá atmosféra v samém centru historické Olomouce, přitom stranou od ruchu, ve dvoře parádního jezuitského konviktu. Chobotnice s bramborovo-citronovým pyré skvostná, pasta all arrabiatta jako v Itálii, vídeňský telecí řízek s chroupající krustou luxusní. Výběr sýrů promyšlený, marmeládka vynikající. Cheesecake autentický a zmrzlina se solí a olivovým olejem prostě úchvatná. Vše fresh a špičkově vychucené, ceny vyšší, ale stále na polovině Prahy. Ideální místo na oběd i partnerskou večeři. Ne nadarmo je podnik ve výběru gastromapy znalce a gurmeta Lukáše Hejlíka...
Restaurace Konvikt
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milé prostředí, pozorná obsluha, jídlo velmi dobré. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je jako vždy sázka na jistotu. Meníčko výborné,víno velmi chutné a dezert skvělý. Všem určitě doporučujeme. My se sem brzy zase vrátíme. Moc celému personálu děkujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha byla velice milá a ochotná, ale na tak malou restauraci si mě ti 2 číšníci co tam byli v tu chvíli, když jsem potřeboval, vůbec nevšímali. 2x jsem musel jít k baru, a to třeba proto, že pivo jsem dostal v ulepené sklenici a chtěl jsem namočit ubrousek, abych si ji otřel. Jídlo bylo chuťově výborné, jen talíř by nemusel být podle poslední módy pocákaný až ke kraji. Člověk se pak snadno umaže a efekt je nulový. Lepší by bylo, kdybych si ji mohl užít na tom jídle.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí, milá obsluha a vynikající jídlo se skvělým vínem. Doporučuji všem gurmánům.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO