Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 88x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Konvikt

Přehled hodnocení
85% celkově
81% personál
87% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 39x
4 38x
3 9x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi krásné prostředí restaurace a netradiční a chutná jídla. Byli jsme tu na meníčko, které bylo dražší než jinde (průměrně za 119 Kč). Jednou to ale nevadilo. Dojem kazí jen obsluha, která zřejmě ještě nemá moc zkušeností a tak všechno trvá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Okoun s hraskovým krémem byl vynikajicí. Telecí řízek v bylinkách byl malinko žvýkaci a trojobal nebyl propečený. Zmrzlina se solí a olivovým olejem je vynikající a chutný nápad. Dobrá restaurace s dobrým menu, občas ujede provedení. Jinak s klidným svědomím doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí letní terasy na nádvoří Uměleckého centra je předurčeno k skvělému gastronomickému zážitku. Výtečně upravené rozdušené kuřecí stehno, k tomu výborný ryzlink a opravdu dobrá káva...kvalitní start na barokní slavnosti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hospůdka s příjemným prostředím v centru města. Jidlo bylo vynikající (pražma s hraškovym pyré a kachna s cibulovym zelím a noky). Obsluha byla mila a pozorna. Určitě návštěvu zopakujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Z minulé návštěvy restaurace jsem byla tak trochu rozpolcená...něco mi dcl chutnalo něco ne. Ale po dnešní návštěvě jsem byla více než mile potěšena. Zeleninový salát s kozim sýrem byl sice super, ale domácí burger s hráškovým pyré a jehněčím masem...k tomu opravdu domácí hranolky i majonéza...pochutnala jsem si neskutečné. Navíc byli hrozně milí.
Restaurace Konvikt
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace je příjemné a jídlo nám velmi chutnalo. Nicméně přístup personálu byl otřesný. Obsluhující se vůbec nezajímal o hosty (u vedlejšího stolu návštěvníci po dlouhém čekání odešli, přitom nebylo plno, celkem byly obsazeny ani ne 3 stoly), chyboval a byl lhostejný... Dost to kazí pověst jinak kvalitnímu podniku. Z těchto důvodů bychom restauraci nedoporučili, v celkovém hodnocení však přesto přihlédneme k dobrému jídlu a prostředí...
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci Konvikt v Olomouci jsme navštívili za účelem slavnostního oběda, abychom oslavili promoci dcery. Podle recenzí na Restu.cz i podle jídelního lístku vypadalo vše úžasně, a předpokládali jsme velký zájem, proto jsme rezervovali s velkým předstihem stůl pro 15 lidí s informací, że jde o oslavu promoce. Vzápětí přišlo potvrzení, že rezervace je zajištěna. 2 dny před akcí jsem se ještě telefonicky přímo v restauraci ujistila, že rezervace platí, což mi bylo potvrzeno. V den promoce jsem potřebovala posunout čas a snížit počet osob (nakonec na oběd přišlo jen 10 lidí), což nebyl problém. Problém však nastal při příchodu do restaurace. První dojem nebyl nejlepší. . Interiér restaurace působí spíše dojmem levného bufetu nebo fastfoodu - malé stolky s umakartovým povrchem bez ubrusu, laciné židle, uvnitř nedýchatelno dusno bez klimatizace. Ten den bylo docela horko, venku by bylo příjemněji, ale tam nám nebylo umožněno se usadit. Další překvapení přišlo při objednávání jídel. Dozvěděli jsme se, že v době oběda nelze objednávat z jídelního lístku (na základě kterého jsme restauraci vybrali), ale pouze z poledního menu sestávajícího ze 2 druhů polévek a 4 hlavních jídel. Polévka rajská a mrkvová - obě byly celkem v pořádku. Jídla ale byla dosti ubohá kvalitou odpovídající průměrné závodní jídelně. Nejchutnější z předlożených pokrmů byla asi treska na kari s rýží, sice uż jsme jedli lepší rybu, ale dalo se. Další varianta byl kuřecí řízek s bramborovou kaší - průměrné až podprůměrné jídlo, navlhlý trojobal odpadávající z masa mdlé chuti, nic moc, ale když máš hlad, tak to sníš. Jako vegetariánský pokrm byly k dispozici těstoviny s rajčatovou omáčkou, chutnalo to jako když potřebuju rychle něco k jídlu, tak si na těstoviny naliju kečup. Čtvrtým nabízeným jídlem v poledním menu byl vepřový bůček, který si nikdo z hostů nevybral, takže nemohu hodnotit. Chtěli jsme si spravit chuť alespoň kávou a dezertem, ale po půlhodině nezájmu personálu jsme to nevydrželi a odešli jsme jinam, což se ukázalo jako výborné rozhodnutí, protože v Café Centrum a jeho Zmrzlináriu měli opravdu vynikající zmrzlinu mnoha druhů, także nakonec oslava přece jen dopadla dobře.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO