Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 59x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Konvikt

Přehled hodnocení
89% celkově
84% personál
86% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 30x
4 26x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Čekání na jídlo v poloprázdné restauraci delší. Personál sice milý, ale v krizových chvílích, kdy kuchyně nestíhá, leští na baru skleničky a povídá si. Objednávky jsou vydávány hostům v chaotickém pořadí. Toskánská čocková polévka není špatná, ale chtělo by to chuťově dotáhnout. ....... největší bolesti je organizace. Hosté si chodili objednávat na bar. Není to katastrofa, ale dle dřívějších pozitivních recenzí jsem čekal více.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherný den a skvělá atmosféra v samém centru historické Olomouce, přitom stranou od ruchu, ve dvoře parádního jezuitského konviktu. Chobotnice s bramborovo-citronovým pyré skvostná, pasta all arrabiatta jako v Itálii, vídeňský telecí řízek s chroupající krustou luxusní. Výběr sýrů promyšlený, marmeládka vynikající. Cheesecake autentický a zmrzlina se solí a olivovým olejem prostě úchvatná. Vše fresh a špičkově vychucené, ceny vyšší, ale stále na polovině Prahy. Ideální místo na oběd i partnerskou večeři. Ne nadarmo je podnik ve výběru gastromapy znalce a gurmeta Lukáše Hejlíka...
Restaurace Konvikt
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milé prostředí, pozorná obsluha, jídlo velmi dobré. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je jako vždy sázka na jistotu. Meníčko výborné,víno velmi chutné a dezert skvělý. Všem určitě doporučujeme. My se sem brzy zase vrátíme. Moc celému personálu děkujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha byla velice milá a ochotná, ale na tak malou restauraci si mě ti 2 číšníci co tam byli v tu chvíli, když jsem potřeboval, vůbec nevšímali. 2x jsem musel jít k baru, a to třeba proto, že pivo jsem dostal v ulepené sklenici a chtěl jsem namočit ubrousek, abych si ji otřel. Jídlo bylo chuťově výborné, jen talíř by nemusel být podle poslední módy pocákaný až ke kraji. Člověk se pak snadno umaže a efekt je nulový. Lepší by bylo, kdybych si ji mohl užít na tom jídle.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí, milá obsluha a vynikající jídlo se skvělým vínem. Doporučuji všem gurmánům.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo úžasné. Určitě bych zařadil open vege burger do normální nabídky, protože nevím, jak dlouho bez něj vydržím. Byli jsme nadmíru spokojeni, jak s obsluhou tak i s jídlem. Dokonce i hudba která hraje v pozadí je výborně zvolená. Nejlepší podnik, ve kterém jsem zatím byl. Určitě doporučím všem přátelům. Díky moc teame Konvikt!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo v krásném prostředí. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající obědové menu u příležitosti oslavy mé promoce. Výběr ze dvou polévek a čtyř hlavních jídel. Jídlo bylo výborné, obsluha milá a pozorná. Čisté a příjemné prostředí. Doporučujeme a rádi sem opět zajdeme!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO