Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 88x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Konvikt

V restauraci Konvikt vaří pouze z čerstvých surovin. Místní kuchyně pracuje na principu slow-food: jídlo je vyrobeno z čerstvých kvalitních surovin převážně lokální produkce a na objednávku. Počkáte si možná o několik minut déle, ale výsledek určitě oceníte. Můžete se také spolehnout, že ve vašem pokrmu nebyly použity umělé dochucovací přípravky a polotovary. Restaurace se rovněž zaměřuje na výrobu vlastních těstovin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi krásné prostředí restaurace a netradiční a chutná jídla. Byli jsme tu na meníčko, které bylo dražší než jinde (průměrně za 119 Kč). Jednou to ale nevadilo. Dojem kazí jen obsluha, která zřejmě ještě nemá moc zkušeností a tak všechno trvá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Okoun s hraskovým krémem byl vynikajicí. Telecí řízek v bylinkách byl malinko žvýkaci a trojobal nebyl propečený. Zmrzlina se solí a olivovým olejem je vynikající a chutný nápad. Dobrá restaurace s dobrým menu, občas ujede provedení. Jinak s klidným svědomím doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí letní terasy na nádvoří Uměleckého centra je předurčeno k skvělému gastronomickému zážitku. Výtečně upravené rozdušené kuřecí stehno, k tomu výborný ryzlink a opravdu dobrá káva...kvalitní start na barokní slavnosti.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO