Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 42x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Konvikt

V restauraci Konvikt vaří pouze z čerstvých surovin. Místní kuchyně pracuje na principu slow-food: jídlo je vyrobeno z čerstvých kvalitních surovin převážně lokální produkce a na objednávku. Počkáte si možná o několik minut déle, ale výsledek určitě oceníte. Můžete se také spolehnout, že ve vašem pokrmu nebyly použity umělé dochucovací přípravky a polotovary. Restaurace se rovněž zaměřuje na výrobu vlastních těstovin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Mírně skrytá restaurace v prostorách univerzity. Úžasné prostředí. Bohužel během polední doby nevydávají žádné jiné jídlo než z poledniho menu. Ani když zbývá 5 minut. Ale po delším přemlouvání nakonec vyhověli. Jídlo kuřecí vývar s celestynskymi nudlemi byl fajn, ale málo slaný. Musaka vynikající, ale opět méně slaná. Špagety carbonara byly velmi chutné. Jen mi k těm těstovinam z hlubokého talíře více sedí lžíce než příbor. Možná by kuchař také mohl vícekrát brát solnicku do ruky, ale jinak opravdu doporučuji.
Restaurace Konvikt Restaurace Konvikt Restaurace Konvikt
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, výborné jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Levandulový nápoj se mi zdál trochu více sladký a obsluha ani nepoděkovala za větší dýško.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO