Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 39x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Konvikt

V restauraci Konvikt vaří pouze z čerstvých surovin. Místní kuchyně pracuje na principu slow-food: jídlo je vyrobeno z čerstvých kvalitních surovin převážně lokální produkce a na objednávku. Počkáte si možná o několik minut déle, ale výsledek určitě oceníte. Můžete se také spolehnout, že ve vašem pokrmu nebyly použity umělé dochucovací přípravky a polotovary. Restaurace se rovněž zaměřuje na výrobu vlastních těstovin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše zcela vynikající. Jídlo,obsluha,prostředí. S kamarádkou jsme byly velmi spokojeny a určitě ještě tuto restauraci navštívíme a zcela určitě ji doporučíme svým přátelům.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí Konviktu je zajímavé, restaurace se nachází v centru historické Olomouce a takovou má i atmosféru. Posezení je možno uvnitř i venku. Výběr jídel je skutečně pro gurmány, jen mi v nabídce chybělo něco malého k zakousnutí, jako např. topinka atd.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO