Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 58x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Konvikt

V restauraci Konvikt vaří pouze z čerstvých surovin. Místní kuchyně pracuje na principu slow-food: jídlo je vyrobeno z čerstvých kvalitních surovin převážně lokální produkce a na objednávku. Počkáte si možná o několik minut déle, ale výsledek určitě oceníte. Můžete se také spolehnout, že ve vašem pokrmu nebyly použity umělé dochucovací přípravky a polotovary. Restaurace se rovněž zaměřuje na výrobu vlastních těstovin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milé prostředí, pozorná obsluha, jídlo velmi dobré. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je jako vždy sázka na jistotu. Meníčko výborné,víno velmi chutné a dezert skvělý. Všem určitě doporučujeme. My se sem brzy zase vrátíme. Moc celému personálu děkujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha byla velice milá a ochotná, ale na tak malou restauraci si mě ti 2 číšníci co tam byli v tu chvíli, když jsem potřeboval, vůbec nevšímali. 2x jsem musel jít k baru, a to třeba proto, že pivo jsem dostal v ulepené sklenici a chtěl jsem namočit ubrousek, abych si ji otřel. Jídlo bylo chuťově výborné, jen talíř by nemusel být podle poslední módy pocákaný až ke kraji. Člověk se pak snadno umaže a efekt je nulový. Lepší by bylo, kdybych si ji mohl užít na tom jídle.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO