Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Konvikt

V restauraci Konvikt vaří pouze z čerstvých surovin. Místní kuchyně pracuje na principu slow-food: jídlo je vyrobeno z čerstvých kvalitních surovin převážně lokální produkce a na objednávku. Počkáte si možná o několik minut déle, ale výsledek určitě oceníte. Můžete se také spolehnout, že ve vašem pokrmu nebyly použity umělé dochucovací přípravky a polotovary. Restaurace se rovněž zaměřuje na výrobu vlastních těstovin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme s kamarádkou navštívily tuto restauraci. Přes počáteční nesrovnatelnosti to vypadalo všelijak,perzonál vše vyřešil úplně skvěle a my jsme byly velmi spokojeny. jídlo vynikající. Doporučujeme všemi deseti.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je v moc pěkném prostředí. A v teple a těžkém počasí můžete posedět i na zahrádce! Obsluha je milá, ale vše hrozně dlouho trvalo. Domácí těstoviny velmi dobré, ale chobotnice pro mě byla zklamání.
Restaurace Konvikt
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zážitek v restauraci stál opravdu za to. Posezení v patře je příjemné i romantické. Obsluha nás přivítala s úsměvem a jídlo bylo opravdu exklusivní, hlavně nejlepší telecí řízek, který jsem kdy měl a vřele ho doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO