Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Regner

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Cafe Regner je moje nejoblíbenější kavárna v Plzni. Nabídkový sortiment je nevšední a úplně odlišny od ostatních plzeňských kaváren. Pateční večery, kdy hraje DJ jsou velmi příjemné a mabídka dortů a quichů je dostačující. Obsluha velmi milá a pohodlná křesílka ideální k odpočinku. Jednoznačně doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné posezení nad kavarnou Anděl, hlavně nekuřácké, což oceňuji. Doporučuji zkusit Cidery nebo Bohemian Ale. Pro gurmany zde servírují Absinth společně s fontanou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna nezklamala:-), zajímavé prostředí, personál milý a ochotný. Moc dobré chardonnay i domácí zázvorová limonáda. Určitě podnik navštívíme v nejbližší době znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Perfektní prostředí, velmi milý personál, ochotný poradit při výběru. Víno bylo výborné, káva taktéž. Určitě brzy podnik navštívím opětovně. Díky za pěkný večer.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO