Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 45x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café - Pub Atmosphere

Vyzkoušejte příjemné domácké prostředí, dobré pití, skvělá jídla, vlastní muziku, fajn lidi a příjemnou obsluhu! Na čepu Pilsner Urquell, Gambrinus Excelent 11°, V. Kozel 10° světlé, V. Kozel 10° černé, Fénix, Kingswood cider.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oblíbená klasika v centru Prahy, na lokalitu u Karlova mostu příjemné ceny. Obsluha pozorná a jídlo chutné. Plusem je letní zahrádka. Doporučuji zkusit čízy. Určitě přijdeme znovu.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Very nice restaurant near Charles Bridge in the center of Prague! Must try the cizy fried potatoes with cheese sauce. The only bad thing is that it is possible to smoke inside the restaurant.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé na základě předešlých recenzí. Prostředí je příjemné, útulné. Objednali jsme si panenku se žampiony a parmazánem, druhou s houbami. Příloha restované brambory. Maso bylo dobře propečené, nevysušené. Nebylo přesolené. S návštěvou jsme spokojeni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO