Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 29x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Cafe Poem

Prioritou Cafe Poem je nabídnout Vám nejen kvalitní kávu, ale také prostředí ve kterém můžete s přáteli či sami relaxovat.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na návštěvu sem se vždy těším - opět připravená místa na gaučíku v ústraní, rezervace naprosto bez problémů, voda již na stole, tousty skvěle dochucené, Saleb opět dokonalý (trochu se stydím, ale dala jsem si ho během jedné návštěvy dvakrát, takže kdo neochutnal, tak rozhodně doporučuji, tady ho jednoznačně umí!). Příjemné místo v Liberci.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
První návštěva v této kavárně a byli jsme velmi spokojení :) Příjemné prostředí se zábavnými hrami a velmi milou obsluhou. Velmi pěkná nabídka a především bych doporučila výbornou medovinku, na kterou si určitě ještě zajdeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
První návštěva v této kavárně a byla jsem nadšená. Krásné prostředí, úžasná a pozorná obsluha. Jedná se o kavárnu takže jsme ochutnali jediné jídlo z nabídky- toasty, ale byli jsme spokojení. Jinak kávy nebo domací limonády byly vynikající. V kavárně se také dají hrát deskové kdy, což hodnotím velice pozitivně :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO