Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 31x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Cafe Poem

Prioritou Cafe Poem je nabídnout Vám nejen kvalitní kávu, ale také prostředí ve kterém můžete s přáteli či sami relaxovat.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje nejoblíbenější kavárna v Liberci. Příjemné a útulné prostředí, skvělá obsluha, výborná káva a dorty za normální ceny. Rozhodně všem doporučuji ji navštívit! :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Takhle si představuji dokonalou kavárnu. Víc bych ani nemusel psát, ale trochu to rozvedu. Mají tam normální ceny, žádné přemrštěné a na hlavu postavené, jak to dnes v kavárnách často bývá. Hlavně obsluha je tam doslova boží, pozorná a nevtíravá zn. Ideál. A prostředí musíte vidět sami...
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na návštěvu sem se vždy těším - opět připravená místa na gaučíku v ústraní, rezervace naprosto bez problémů, voda již na stole, tousty skvěle dochucené, Saleb opět dokonalý (trochu se stydím, ale dala jsem si ho během jedné návštěvy dvakrát, takže kdo neochutnal, tak rozhodně doporučuji, tady ho jednoznačně umí!). Příjemné místo v Liberci.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO