Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café & play

Milí návštěvníci, z důvodu absence opravdu prostorných a účelně fungujících kaváren pro děti a rodiče v Brně, jsme se rozhodli navrhnout vlastní prostor, který by přesně odpovídal našim představám a očekáváním, neb jsme také rodiči. Naším cílem je maximum zábavy pro Vaše děti a příjemné posezení a odpočinek pro Vás. Také proto jsme kavárnu přizpůsobili tak, aby naši návštěvníci měli od svého stolku dobrý rozhled na hrací koutky a tedy i přehled o svých ratolestech. Hrací koutky jsme rozdělili do dvou sekcí dle věku, abychom předešli mnohdy nebezpečnému kontaktu dětí odlišných věkových kategorií a vymezili tak bezpečný prostor pro děti, které ještě samy nechodí. Koberce v koutcích pravidelně tepujeme a hračky dezinfikujeme. V naší kavárně nabízíme široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů, občerstvení v podobě zákusků ke kávě, zmrzliny a samozřejmě nápojů a pokrmů pro Vaše děti, stravu pro nejmenší na požádání ohřejeme. Pro Vaše děti chystáme v zimních měsících pravidelné dětské diskotéky. Velmi rádi pro Vás také připravíme narozeninové oslavy (viz. Oslava narozenin). Pevně věříme, že u nás strávíte příjemné chvíle a budete se k nám rádi vracet. :)

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO