Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Café & play

Milí návštěvníci, z důvodu absence opravdu prostorných a účelně fungujících kaváren pro děti a rodiče v Brně, jsme se rozhodli navrhnout vlastní prostor, který by přesně odpovídal našim představám a očekáváním, neb jsme také rodiči.
Naším cílem je maximum zábavy pro Vaše děti a příjemné posezení a odpočinek pro Vás.
Také proto jsme kavárnu přizpůsobili tak, aby naši návštěvníci měli od svého stolku dobrý rozhled na hrací koutky a tedy i přehled o svých ratolestech.
Hrací koutky jsme rozdělili do dvou sekcí dle věku, abychom předešli mnohdy nebezpečnému kontaktu dětí odlišných věkových kategorií a vymezili tak bezpečný prostor pro děti, které ještě samy nechodí. Koberce v koutcích pravidelně tepujeme a hračky dezinfikujeme.
V naší kavárně nabízíme široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů, občerstvení v podobě zákusků ke kávě, zmrzliny a samozřejmě nápojů a pokrmů pro Vaše děti, stravu pro nejmenší na požádání ohřejeme.
Pro Vaše děti chystáme v zimních měsících pravidelné dětské diskotéky.
Velmi rádi pro Vás také připravíme narozeninové oslavy (viz. Oslava narozenin).
Pevně věříme, že u nás strávíte příjemné chvíle a budete se k nám rádi vracet. :)

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba