Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 34x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Pavlač Praha 3

Bohaté snídaně, polední menu, lehké večeře, domácí dezerty, limonády z čerstvého ovoce. Bar ve tvaru ležaté osmičky, poklidná zahrádka ve vnitrobloku a místo pro současné umění Galerie 35M2. To vše a nejen to najdete v rodinné kavárně Café Pavlač.  

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Yes please! Nedávno změnili jídelní lístek a rozrostli jej o nové pochoutky. Sice jsem se zatím neodprostil od oblíbených nachos s kuřecím, ale vzhledem k tomu, že tu jsem skoro pořád... Jedno z mnoha pozitiv Pavlače je, že jde o nekuřácký podnik.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pavlač je moje srdcovka. Sice je to tu kvůli hrající hudbě docela hlasité, nicméně výborné víno, jídlo i personál to více než dostatečně kompenzují. Vracím se sem často a rád .
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dlouho jsem okolo chodil a nenavštívil jsem tento podnik, až do včera. Mohu jen chvalit. Holky za barem jsou skvělý. Prostředí báječný, navíc nekuřácký. Vše mě opravdu bavilo. Sem budu chodit. Těším se na další návštěvu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO