Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Parisienne

Café Parisienne je útulná romantická kavárna v centru Prahy, ve které na vás dýchne kouzelná atmosféra Francie. Ochutnáte tu úžasné francouzské speciality a dezerty z těch nejkvalitnějších a nejčerstvější surovin. Na své si přijdou i milovníci kvalitních vín a šampaňského.

Pestré menu Café Parisienne nabízí výborné polévky, omelety, nápadité saláty, šneky po burgundsku, lahodné quiche a fantastické sladkosti. Denní menu od 149Kč.  Velmi oblíbené jsou zdejší bohaté snídaně. Kuchařský tým si dává záležet na prezentaci jídel, takže si zamlsají i vaše oči. Ty tu mimochodem můžou obdivovat skvostnou pyramidu z makronek nebo zmenšenou Eiffelovku. V Café Parisienne vás zkrátka čeká takový malý příjemný výlet do Paříže.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Zpočátku se návštěva zdála být příjemnou, těšila jsem se na francouzské makronky, které ale bohužel nebyly dobře upečené a byly vysušené a několikaminutové čekání na účet a následně na vrácení peněz (při obsazenosti asi 10 hostů) bylo třešničkou na dortu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO