Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Parisienne

Café Parisienne je útulná romantická kavárna v centru Prahy, ve které na vás dýchne kouzelná atmosféra Francie. Ochutnáte tu úžasné francouzské speciality a dezerty z těch nejkvalitnějších a nejčerstvější surovin. Na své si přijdou i milovníci kvalitních vín a šampaňského.

Pestré menu Café Parisienne nabízí výborné polévky, omelety, nápadité saláty, šneky po burgundsku, lahodné quiche a fantastické sladkosti. Denní menu od 149Kč.  Velmi oblíbené jsou zdejší bohaté snídaně. Kuchařský tým si dává záležet na prezentaci jídel, takže si zamlsají i vaše oči. Ty tu mimochodem můžou obdivovat skvostnou pyramidu z makronek nebo zmenšenou Eiffelovku. V Café Parisienne vás zkrátka čeká takový malý příjemný výlet do Paříže.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Zpočátku se návštěva zdála být příjemnou, těšila jsem se na francouzské makronky, které ale bohužel nebyly dobře upečené a byly vysušené a několikaminutové čekání na účet a následně na vrácení peněz (při obsazenosti asi 10 hostů) bylo třešničkou na dortu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO