Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 155x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Oliver

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
91% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 82x
4 56x
3 6x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Průměrná káva značky Lavaza, latte bohužel nebylo latte, obsluha byla dost pomalá - na tři kávy jsme čekali 20 minut - a při příchodu nepříjemná. Na Poděbrady možná dobrý podnik, ale nedoporučila bych.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší restaurace s nejlepší obsluhou a jídlem :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
jako vždy na jedničku
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 5
Tato restaurace mě včera nemile překvapila. Ač jsme tam byli pouze na kávu a dezert,tak k podávanému jídlu ani pití nelze nic vytknout. Bohužel obsluha byla tragická. Skoro 15 minut trvalo,než si nás někdo všiml,že sedíme u prázdného stolu a přišel se nás zeptat,zda už jsme si objednali. A to jsem měla rezervaci a při vstupu rezervaci nahlásila a byli jsme usazeni ke stolu. Celkově byla restaurace velmi hlučná-neberu v potaz bavící se hosty ale neskutečné třískání nádobí,neustálé padání lžiček ze servírovacího pultu,hromadění nádobí na tomto pultu....celkový dojem byl spíše restaurace 5.cenové skupiny. Kvůli dosud stále výbornému jídlu a pití se sem asi ještě nekdy vrátím,ale určitě to chvíli potrvá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Café Oliver jsme byli již několikrát a nikdy jsme nebyli zklamáni. Místo je třeba dlouho předem rezervovat, což jsme tentokrát podcenili a zbyl na nás již stůl v kuřácké části - musím říci, že zadní kuřácká část je mnohem hezčí a útulnější, což bývá ke škodě nás nekuřáků v podnicích často ..... třeba se jednou bude kouřit už jen na venkovní zahrádce :-) Nicméně měli jsme štěstí a kolem nás se skoro nekouřilo - větrání bylo dobré. Obsluha je tady opravdu vynikající, rychlá ochotná, milá. Jídlo skvělé. Již se těšíme na další návštěvu v tomto skvělém podniku.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Dali jsme si báječnou snídani v Café Oliver, snídaňové menu je pestré - je opravdu z čeho vybírat. I místo k snídani je třeba rezervovat, od samého rána je v kavárně plno.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo je výborné, ale naprostá nespokojenost s obsluhou. Objednané pití jsme dostali až po vyžádání a připomínce, ve chvíli, kdy už na stole bylo jídlo. Čekání na nabídku kávy a zákusku marné. Obsluhu hodnotím velice negativně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi pěkná čistá restaurace na pěkném místě s dobrou rychlou obsluhou a velmi dobrou kuchyní. Prostory restaurace by mohly být větší s větším soukromím pro hosty.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO