Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 181x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Oliver

Restaurace a kavárna uprostřed lázeňského parku. Kavárna ve francouzském stylu nabízí výbornou kávu a pokrmy z celého světa z těch nejlepších surovin. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
As usual during my stay in Podebrady I go for dinner at La Mamma and Cafe Oliver for lunch, or dinner and for sure breakfast. The choices are good, service perfect, quick, friendly and food is very good. Soups are fresh and hot as they should be. Best is to reserve your table in both places .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jednoznačně nejpříjemnější místo ve městě. Skvělé jídlo, milý personál. Jen ten recept na francouzskou cibulačku by to chtělo asi přehodnotit. Tenhle chutná jako restovaná cibulka z pánve přelitá horkou vodou. Toast ani nemusí být toastem, když ho strčíte do polívky - rozmočí se, ještě než přijde na stůl. Francouzská cibulačka je normálně jídlo, po kterém se vám udělá v puse wow! U téhle nic. Zkusit ji zapečenou s čedarem? Krémovou? Těším se k vám na příště.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO