Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Oliveira

Café Oliveira je prostor,který slouží jako příjemné místo, kde se setkává portugalská a česká kultura. Fungují tu tedy i jako neformální centrum pro milovníky portugalské kultury a rádi tak vždy poskytnou praktické informace o Portugalsku. Ochutnejte portugalské tapas v moderním i tradičním pojetí. Nezapomeňte také vyzkoušet sladký koláček Pastel de nata, který tu připravují vždy čerstvý. Produkty si také můžete zakoupit domů. Všechen sortiment dováží přímo z Portugalska. Své dodavatele pečlivě vybírají a dávají přednost kvalitním a menším výrobcům s osobním přístupem.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí je příjemné a stylové, ale plynulost servisu i podávané jidlo nás lehce zklamalo. Portugalské vino ale bylo výborné a v obchodě mají portugalské zboží.
Café Oliveira
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Prijemne prostredi portugalske restaurace, kam urcite opet zajdeme, az budeme mit chut na skutecne dobre cervene vino. Sympaticke jsou i portugalske pochoutky v podobe morskych plodu v konzerve nebo dobre chorizo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO