Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Niveau OC Arkády Pankrác

Přehled hodnocení
67% celkově
71% personál
65% prostředí
64% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 3x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Běžná kavárna v nákupním centru s vyššími cenami, kterým ne zcela odpovídá dodaná hodnota. Prostředí docela rušné mezi obchody, nápoje standardní, personál ne příliš pozorný.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V kavárně je to kuřácký v prostoru obchodaku ne. Je to dost nesoukromy prostředí. Na odpocinek během nákupu na kavu v pohodě. Zakusek byl taky chutný a lahodný.
Celkově
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Určitě by si tato kavárna zasloužila lepší personál. Tady není číšník, ale podavač. To už tu rovnou může být nápojový automat jako v KFC. Nejen že je neochotný, ale do sklenice vám pití ani nenaleje.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Standardní kavárna v obchodním centru, ceny mírně vyšší, docela hlasité, neboť je uprostřed pasáže mezi obchody. Spíše méně prostoru. na rychlou schůzku je to ale OK.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Rychlá, milá a všímavá obsluha. Káva kvalitně a rychle připravená a ostatní nabídka celkem pestrá. Můžete sedět přímo v kavárně, ale více míst je přímo v pasáži, kde již není tolik útulno, no ale zase je víc prostoru. Byl jsem spokojen, ale nevím jestli mě něco vnitřně říká, že až budu znovu na Pankráci, tak si musím odskočit na kávu právě sem. Obsluha i káva fajn, jinak normálka.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO