Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Neustadt

Přehled hodnocení
78% celkově
73% personál
82% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 12x
3 3x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super prostředí, skvělá káva, výborná obsluha a úžasné dortíky, tak to mám prostě nejradši. Výborná poloha v centru města blízko metra a spousty tramvají. A ta atmosféra!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný cheesecake (kéž bych mohla ty dortíky sníst všechny a nepřibrat..!), skvělá káva, stylové prostředí a milá obsluha. Prostě pecka.
Kavárna Café Neustadt
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
hledali jsme nějakou fajn kavárnu se zahrádkou nedaleko IPáku s výběrovou kávou a Neustadt splnil vše! Velice se nám líibilo, chutnalo, byli jsme spokojení. Dopo!
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Opět skvělý večer v nejútulnější kavárně v centru Prahy, dooručuji návštěvu po deváté hodině, kdy se rozsvítí všechny venkovní světýlka - romanťárna jako blázen.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Od minulé návštěvy se toho příliš nezměnilo, opět jsme byli velice spokojení. Rádi se sem vracíme jak na kafe, tak na večerní vínečko jako například v tomto případě. Opět jsem si však povzdechl nad slabší nabídkou něčeho k zakousnutí.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Dlouho jsem měla pocit, že na Karláku není žádná kavárna, kde by se dalo posedět venku v celkem hezkém prostředí. Omyl :-) Teď už znám minimálně tuhle jednu. Obsluha milá a vstřícná. Jídlo i bezlepkové. Jen mám pocit, že by kavárna zasloužila trochu revitalizovat. Pokud otlučenost není záměrná :-) Popraskané sklo (konvička, sklenka) bych vyměnila. Plus interiér trochu poladila, např. opravila odlepené lišty na stolech či vyměnila nehezky flekaté polstrování lavic.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Skvělý podnik jak pro poobědovou kávu, tak pro večerní dýchánek. Na výběr z více druhů vín, pivovar z minipivovaru a to vše za rozumné ceny. Přitom tak pěkně v centru. Jenom bych ocenil větší výběr jídel a snacků, když večer u vína přijde hlad.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Moje teprve druhá návštěva dopadla opět víc než fajn. Kavárna je příjemná nejen svým interiérem ale především cenami a fajn pohodovou obsluhou. Určitě nečekejte žádné zázraky, je to prostě příjemný hipsterský pražský podnik, kde Vás určitě nevyženou když si dáte jen dvě skleničky červeného.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemné prostředí, milá obsluha, dobré víno. Takže kavárnu určitě doporučuji. Prostředí nekuřácké, k dispozici je i pěkná zahrádka. Pokud chcete mít jistotu, že si sednete, určitě si udělejte rezervaci, bývá narváno.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí pro večerní posezení nad skleničkou vína nebo půllitrem a to uprostřed Prahy a za málo peněz. Velký výběr však nečekejte. Oceňuji, že je kavárna i po setmění nekuřácká, kuřáci musí nekompromisně ven :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO