Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Neustadt

Oáza výběrové kávy, prvotřídního klidu a skvělé hudby přímo v centru na nádvoří Novoměstské Radnice.


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná kavárna v centru, v klidném vnitrobloku a úžasnou venkovní zahrádkou (už se těším na léto!). V nabídce mají i sojové mléko, které oceňuji a málo kdo ho mají v nabídce. Prostor poněkud hlučnější, na obchodní schůzky úplně nedoporučuji, ale jinak perfektní :-)
Kavárna Café Neustadt
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Dlouho jsem měla pocit, že na Karláku není žádná kavárna, kde by se dalo posedět venku v celkem hezkém prostředí. Omyl :-) Teď už znám minimálně tuhle jednu. Obsluha milá a vstřícná. Jídlo i bezlepkové. Jen mám pocit, že by kavárna zasloužila trochu revitalizovat. Pokud otlučenost není záměrná :-) Popraskané sklo (konvička, sklenka) bych vyměnila. Plus interiér trochu poladila, např. opravila odlepené lišty na stolech či vyměnila nehezky flekaté polstrování lavic.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO