Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 28x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Neustadt

Oáza výběrové kávy, prvotřídního klidu a skvělé hudby přímo v centru na nádvoří Novoměstské Radnice. Zajišťují hudební program a společenské akce. Promítají filmy na plátno.


Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkem příjemná kavárna, vycházející z trendu hipsterských kaváren, kterých je v Praze opravdu hodně. Obsluha byla příjemná, ale mladý personál nás obsloužil hned po příchodu a pak si nás hodně dlouho nevšímal. Což mi v kavárně s vyššími cenami přijde jako celkem nedostatek.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná kavárna v centru, v klidném vnitrobloku a úžasnou venkovní zahrádkou (už se těším na léto!). V nabídce mají i sojové mléko, které oceňuji a málo kdo ho mají v nabídce. Prostor poněkud hlučnější, na obchodní schůzky úplně nedoporučuji, ale jinak perfektní :-)
Kavárna Café Neustadt
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jako vždy skvěle zastavení v centru za příznivé ceny. Kohoutkova voda servírovana automaticky,stejně tak i doplňovana,kafe nám chutná,rozlévane červené neurazil. Celkově doporučuji!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO