Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Na kole

Přehled hodnocení
93% celkově
90% personál
80% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Stylová kavárna v centru Hradce. Na výběr je z několika druhů kvalitní kávy, kterou si můžete nechat připravit i méně tradičními způsoby. Je zkrátka vidět, že tento podnik vedou lidé, kteří mají kávu rádi a "umí to". Oceňuji i fajn obsluhu a designově vyladěné prostředí.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Výborná káva, nápadité menu, ochotný personál, prostředí by chtělo trochu inovovat, celkově velmi dobré.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborná a klidná menší kavárna na starém městě. Milá obsluha, příjemné prostředí, útulno, čisto, nabídka mnoha druhů výborné kávy. Je super, že už je zde samozřejmostí podat ke kávě i čistou vodu. Když hosté kávičku dopijí, automaticky slečna donese karafu s vodou. Skvělé! Díky :-).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto kavárnu jsme navštívili poprvé a zcela náhodou, když jsme projížděli Hradcem. Prostředí je velice příjemné a taktéž obsluha je moc milá. Velký výběr kávy a způsobů jeho přípravy.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café Na kole je dle mého názoru nej kavárna v HK. To nejen přístupem a svěžestí, ale i rozličnou nabídkou výběrové kávy a způsobů její přípravy. Chodím sem pokaždé, co v HK jsem a nadále se budu rád vracet!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO