Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Na kole

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Je to super změna oproti klasickým kavárnám. Obyčejné žárovky jako lustr, pití v zavařovací sklenici dokonale dokreslily uvolněnou atmosféru kavárny. Zlepšení vidime v tom, ze stolek byl malý a nepochopili jsme důvod, proc byla dlouho otevřená dveře na ulici, neb solidně táhlo na záda. Ale urco doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc hezká kavárna. Ceny jsou příznivé, personál milý a ochotný. O naší rezervaci věděl a usadil nás ke stolu. Velký výběr kávy. Moc doporučujeme a určitě se sem rádi vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Bezlepkový mrkvový dort s vanilkovou ricottou a chia (žádné velké zdobení ani gurmánské zážitky, ale obyčejné domací dorty, které potěší) a jedna bílá čokoláda z Dominikánské Republiky (chutnalo to jako Kinder). Kavárna Na Kole je v Hradci Králové. Je malinká, ale útulná. Najdete tam zdravé, nezdravé, veganské i bezlepkové a hlavně domácí dorty. Obsluha je milá a i když nebylo místo, tak přestavěli kavárnu, abychom se vešli.
Café Na kole
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Stylová kavárna v centru Hradce. Na výběr je z několika druhů kvalitní kávy, kterou si můžete nechat připravit i méně tradičními způsoby. Je zkrátka vidět, že tento podnik vedou lidé, kteří mají kávu rádi a "umí to". Oceňuji i fajn obsluhu a designově vyladěné prostředí.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Výborná káva, nápadité menu, ochotný personál, prostředí by chtělo trochu inovovat, celkově velmi dobré.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborná a klidná menší kavárna na starém městě. Milá obsluha, příjemné prostředí, útulno, čisto, nabídka mnoha druhů výborné kávy. Je super, že už je zde samozřejmostí podat ke kávě i čistou vodu. Když hosté kávičku dopijí, automaticky slečna donese karafu s vodou. Skvělé! Díky :-).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto kavárnu jsme navštívili poprvé a zcela náhodou, když jsme projížděli Hradcem. Prostředí je velice příjemné a taktéž obsluha je moc milá. Velký výběr kávy a způsobů jeho přípravy.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café Na kole je dle mého názoru nej kavárna v HK. To nejen přístupem a svěžestí, ale i rozličnou nabídkou výběrové kávy a způsobů její přípravy. Chodím sem pokaždé, co v HK jsem a nadále se budu rád vracet!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO