Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Na kole

Ochutnejte čerstvě praženou výběrovou kávu z nejlepších českých a zahraničních pražíren (Doubleshot, La Bohéme Café, Rebelbean a další) připravovanou i alternativními metodami ((filtrovaná káva, aeropress a vacuum pot).

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Bezlepkový mrkvový dort s vanilkovou ricottou a chia (žádné velké zdobení ani gurmánské zážitky, ale obyčejné domací dorty, které potěší) a jedna bílá čokoláda z Dominikánské Republiky (chutnalo to jako Kinder). Kavárna Na Kole je v Hradci Králové. Je malinká, ale útulná. Najdete tam zdravé, nezdravé, veganské i bezlepkové a hlavně domácí dorty. Obsluha je milá a i když nebylo místo, tak přestavěli kavárnu, abychom se vešli.
Café Na kole
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Stylová kavárna v centru Hradce. Na výběr je z několika druhů kvalitní kávy, kterou si můžete nechat připravit i méně tradičními způsoby. Je zkrátka vidět, že tento podnik vedou lidé, kteří mají kávu rádi a "umí to". Oceňuji i fajn obsluhu a designově vyladěné prostředí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO