Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 391x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Mozart

Přehled hodnocení
92% celkově
86% personál
97% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 260x
4 100x
3 14x
2 3x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili v odpoledních hodinách na kávu a zákusek. Nabídka dortů opravdu lákavá, pěkně naaranžovaná, obohacená o další nové druhy. Oba vybrané dortíky (Opera a Jogurtový s lesním ovocem) byly výtečné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do kavárny Mozart se vracím opakovaně a vždy jsem zde naprosto spokojen.Tentokrát jsme byli na kávě a dortech.Za sebe mohu doporučit oříškové latté a čokoládové latté.Z nabídky dortů nám moc chutnal pistáciový a mrkvový.Obsluha je zde milá,vstřícná,s výběrem rádi poradí. Okouzlující je zdejší prostředí s parádním výhledem na Orloj.Tuto kavárnu mohu doporučit pro jakoukoli příležitost!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Tato restaurace jako vždy nezklamala. Navštěvujeme ji pravidelně. Je zde velmi příjemné prostředí a pokud máme stůl u okna s výhledem na orloj nemá posezení chybu. J.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi milá obsluha, krásný výhled, super dortíky!!! Děkujeme
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Využili jsme voucher, který byl dárkem k Vánocům. Lidé, kteří nás přišli usadit byli lehce zmatení, bylo 17:00 a šatna byla zavřená, kdyby bylo léto a já si na sebe s donucením nemusela navléci nejméně 6 vrstev, bylo by mi to nejspíše jedno. Usadili nás, odevzdali jsme voucher, obsluha nám dala 2 ipady, sloužící jako ala carte. Bohužel byl tento, zřejmě nejtěžší jídelní lístek, naprosto zbytečný, protože objednávka se nedala odeslat, takže za námi stejně musela znovu dorazit obsluha. Jídlo bylo velmi průměrné, předkrm začal v celku dobře. Maso k hlavnímu chodu bylo propečené jak jsme chtěli, kvalita masa se nám zdála taktéž průměrná, k masu jsme dostali dvě spálené brambory, dobrý česnekovo-pažitkový dip a UHO v misce. Dezert je zatím stále v lednici :). Interiér má být zřejmě "posh", ale tomu tak bylo naposledny před 5ti lety, teď to spíš připomíná kýč, který najdete u své babičky, která se nechce zbavit svých starých věcí. V Praze je o tolik lepších míst, kde se dobře najíst.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Café Mozart bych rozhodně doporučil. Velmi příjemné, pěkné prostředí. Kavárna se nachází přímo na Staroměstském náměstí s krásným výhledem. Určitě návštěvu zopakuji.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající dortíky a káva v krásném prostředí. Opravdu vše výborné..

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO