Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 372x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Mozart

Přehled hodnocení
93% celkově
87% personál
97% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 250x
4 95x
3 12x
2 2x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí odpovídající interiérem luxusním švýcarským kavárnám s příjemným personálem s výbornou cukrárnou na nejzajímavějším místě Prahy....
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostředí této kavárny nás vždy nadchne. Rádi sem chodíme s přáteli i s rodinou. Dnes jsme měli výborný štrůdl s kávou a svařeným vínem. Vše bylo excelentní . Mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci jsme byly s přítelkyní již několikrát. Jako vždy jsme byly velmi spokojené. Štrůdl byl výborný a svařené víno velmi lahodné. Určitě se budeme rády vracet.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Jako vždy, tato restaurace a cukrárna nikdy nezklame. Rádi sem často chodíme, protože prostředí je velmi krásné a klidná atmosféra se hodí ke každé příležitosti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Café Mozart máme velice rádi - má úžasnou polohu přímo proti pražskému orloji a tudíž i překrásný výhled na celé Staroměstské náměstí. Nyní jsme měli krásný stůl - hned u okna s úžasným výhledem na Týnský chrám. Personál zde je velmi milý a pozorný. Jídlo výborné. Rozhodně Café Mozart doporučujeme všem i rodinám s dětmi - dělají např. výborné zmrzlinové poháry pro děti. Nebyli jsme tu naposled, brzy přijdeme zase.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Do této kavárny chodím dost často a vždy bych ji každému doporučil, hlavně kvůli její poloze přímo proti Staroměstské radnici a velmi dobrým dortům. Dnes to prostě nějak nevyšlo, možná to bylo proto, že jsme čerpali voucher SLEVOMATU. Takže jsme si nedali skvělé dorty a výbornou kávu, místo toho nás čekal průměrný jablečný štrůdl, podprů měrný svařák a kyselý pohled obsluhy. No nic, příště bude určitě lépe, byla by škoda sem přestat chodit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ked si chce niekto pozriet praxsky orloj z loze, nemam by vynechat tuto restauraciu. Vnutri je mozne prezriet si zbierku barokovych predmetov. K tomu pohotova obsluha a vyborne dezerty.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva kavárny přímo proti Orloji nezklamala. Velmi příjemné prostředí s krásným výhledem na Staroměstské náměstí. Svařené víno standardní, štrůdl trochu zklamal. Tuto kavárnu "dělá" hlavně její poloha v centru Prahy.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Krásná kavárna hned naproti orloji, to je její největší plus. Díky tomu je ale taky často plno, hlavně zájezdy turistů-seniorů. Obsluha velmi milá, i přesto, že jsme přišli s vouchery ze Slevomatu. Svařené víno dobré, zato jablečný závin byl studený, těsto trochu tužší. Slušela by mu šlehačka/zmrzlina/vanilková omáčka, to nám v tom luxusním prostředí trochu zkazilo dojem.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO