Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 332x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Mozart

Kavárna v samém srdci Prahy na Staroměstském náměstí s výhledem na pražský orloj nabízí kávu, dezerty, zmrzlinové poháry, ale také snídaně, obědy i večeře.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato kavárna v prvním poschodí na Staroměstském náměstí s neopakovatelným výhledem na Pražský orloj uspokojí prostředím, nabídkou a rovněž obsluhou i velmi náročné klienty.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé posezení s kamarádkou u kávy, moc se nám líbilo, příjemné prostředí, nádherný výhled na Orloj, milý a velmi ochotný personál, výborná káva i zákusek. Doporučuji. VS
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna je na kouzelném místě přímo proti Orloji. Navštěvujeme ji na voucher od slevového portálu (jinak samozřejmě vyšší ceny). Prostředí kavárny luxusní, výstavk y porcelánu ve vitrínách, doprovod klávíru, dnes přepychové místo hned u okna s bezprostředním výhledem na Orloj. Káva Latte a ledová káva Symfonie výborné, rovněž dorty vynikající. Personál uctivý.
Café Mozart
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO