Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Café Momenta

Kavárna - cukrárna s nevšedním interiérem. V nabídce najde skvělou kávu, kvalitní a nápadité dezerty, melounový fresh, pusinky o velikosti talíře, panna cottu z pravé vanilky a citronové koláčky. Za dezerty je zodpovědný cukrářský mistr, který sbíral své zkušenosti v Belgii. Dokonce i piškoty v tiramisu dělají sami. A také všechny sirupy.Za dezerty je zodpovědný cukrářský mistr, který sbíral své zkušenosti v Belgii. Dokonce i piškoty v tiramisu dělají sami. A také všechny sirupy.

Aperol Spritz nepije nikde lépe, než s výhledem na Zelný trh a Petrov.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

 • Uživatelská fotka z Kavárna Café Momenta
Mája
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Nela
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Kavárnu jsem navštívila včera poprvé. Prostředí je opravdu krásné v centru Brna. Líbí se mi, že je i možnost sedět venku. My si s kamarádkou vybraly uvnitř, bohužel později byl v kavárně už celkem hluk a bez klimatizace. Káva i zákusek bylo výborné! Obsluha velmi milá, jen po objednání jsme déle čekaly, ale bylo vidět, že má personál opravdu frmol. Určitě to nebyla má poslední návštěva, jen bych uvítala na výběr i zmrzliny, když je to léto :-)

Nela
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba