Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Martin Karlín

Do tréninkové kavárny Martin se můžete těšit na pozitivně naladěnou obsluhu, domácí dorty a vlídné prostředí. Zastavte se na posezení u kávy, kterou praží v chráněné dílně v jihočeských Drahonicích. Každý všední den tu pak pro vás vaří polévku k obědu. Pro děti je tu připravený útulný koutek na pohodové hraní.

Prostřednictvím pracovní terapie tu tak zvyšují kompetence uživatelů, kteří tak získávají sebevědomí, upevňují si pracovní návyky, trénují každodenní komunikaci se zákazníkem a zkouší si široké spektrum činností, které se přímo váží na profesi kavárníka.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné místo. Tréninková kavárna s milou a ochotnou obsluhou.Vynikající dezerty a lahodná káva.Také chutné sypané čaje a čerstvý zázvor.Návštěvu doporučujeme.
Kavárna Café Martin Karlín Kavárna Café Martin Karlín
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi ochotný personál, chutná káva, zázvorový čaj s medem, panini se šunkou a sýrem. Dobrá poloha u mhd, nekuřácké prostředí.Akorát počítejte s trochou chladnějším prostředím.
Kavárna Café Martin Karlín
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna je útulná,personál milý a vstřícný. Ceny nápojů, sendvičů i dortů příznivé.Snadná dostupnost MHD, parkování né u kavárny. Možnost zakoupení výrobků chráněných dílen.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO