Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Louvre

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Do Louvre chodíme občas na večer na skleničku vína, což vřele doporučuji. V nedělní dopoledne je místní návštěva ale opravdu špatný nápad - obsluha nestíhala, dezerty ke kávě jsme dostali až po připomenutí, když nám káva několik minut chládla na stole, zaúčtování smetany do kávy mi přijde jako špatný vtip a vyprovodí vás se slovy "naschle"?! Skutečně "fancy" podnik...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje oblíbené sváteční místo v centru, i když turisté sem chodí třeba "jen" na rychlou a skvělou snídani a osazenstvo se rychle mění, fronta na stoly se zvětšuje a krátí a restaurace dýchá jako živý organismus. Ráda pozoruji ten cvrkot. Číšníci jsou profi, jídlo výborné a ceny příznivé. Místo má kouzelného ducha.
Café Louvre
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Café Louvre jsem byla již poněkolikáté a opět jsem byla velmi spokojená. Jídlo bylo vždy dobré a personál vstřícný. Podnik vřele doporučuji. Jediné mínus je, že během doby oběda nebo věceře bývá restaurace plná.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Tak oblíbená restaurace v Praze.. a já to prostě nechápu. Působí to na mě jako veřejná jídelna, prostředí mi přijde komunistický (ale to může být mnou). Jídlo jsem zatím měla vždy dobré.. i když nic výjimečného to taky není. Ale ta obsluha?! Seděla jsem v kuřáckém prostoru vzadu za rohem u kulečníků.. 3 hodiny v restauraci s kamarády a obsluha k nám za celou dobu nepřišla, pán co nás obsluhoval byl dost nepříjemný, přinesl nám pití pomalu stylem "chytej", kamarádce teplý čaj, který jí za 2 minuty beze slova jen tak vzal a dal jí jiný (asi se spletl).. nevím.. za 3 hodiny nikdo z těch 5 lidí co obsluhovali nebyl schopný přijít, jestli si nedáme ještě něco k pití. Vrchol. Už sem nezavítám a mrzí mě to, protože jídlo tak špatné není.. a dezerty jsou tu výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café Louvre nenavštěvuji moc ráda. Bývá tam dost lidí a tím i velice hlučno a v v těch hezčích prostorách i dost zakouřeno. Personál je profesionální a rychlý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto úžasná restaurace!!! Prostředí luxusní, jídlo moc moc dobré, obsluha je v pohodě! Byla jsem tam několik krát a vždy spokojenost! Určitě půjdu rada zase!
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Café Louvre je hodně navštěvovaný podnik v blízkosti MHD. Prostředí je sice krásné, ale je zde moc hlučno a zakouřeno. Obsluha je rychlá a stíhá i při velké obsazenosti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Ceny trochu drazsi a docela mala porce. Behem obeda hodne plno, takze trochu hlucnejsi prostredi, ale to asi vsude. Na jidlo jsme cekali celkem dlouho, ale jinak vse ok.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO