Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Louvre

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Tak oblíbená restaurace v Praze.. a já to prostě nechápu. Působí to na mě jako veřejná jídelna, prostředí mi přijde komunistický (ale to může být mnou). Jídlo jsem zatím měla vždy dobré.. i když nic výjimečného to taky není. Ale ta obsluha?! Seděla jsem v kuřáckém prostoru vzadu za rohem u kulečníků.. 3 hodiny v restauraci s kamarády a obsluha k nám za celou dobu nepřišla, pán co nás obsluhoval byl dost nepříjemný, přinesl nám pití pomalu stylem "chytej", kamarádce teplý čaj, který jí za 2 minuty beze slova jen tak vzal a dal jí jiný (asi se spletl).. nevím.. za 3 hodiny nikdo z těch 5 lidí co obsluhovali nebyl schopný přijít, jestli si nedáme ještě něco k pití. Vrchol. Už sem nezavítám a mrzí mě to, protože jídlo tak špatné není.. a dezerty jsou tu výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café Louvre nenavštěvuji moc ráda. Bývá tam dost lidí a tím i velice hlučno a v v těch hezčích prostorách i dost zakouřeno. Personál je profesionální a rychlý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto úžasná restaurace!!! Prostředí luxusní, jídlo moc moc dobré, obsluha je v pohodě! Byla jsem tam několik krát a vždy spokojenost! Určitě půjdu rada zase!
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Café Louvre je hodně navštěvovaný podnik v blízkosti MHD. Prostředí je sice krásné, ale je zde moc hlučno a zakouřeno. Obsluha je rychlá a stíhá i při velké obsazenosti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Ceny trochu drazsi a docela mala porce. Behem obeda hodne plno, takze trochu hlucnejsi prostredi, ale to asi vsude. Na jidlo jsme cekali celkem dlouho, ale jinak vse ok.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Na snídaně trochu zbytečné. Úplně bez fantazie. Obsluha si vás po objednávce úplně přestane všímat. Příště zpátky do Savoye.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá kavárna v centru Prahy. Určitě stojí za to zajít na jejich skvělé snídaně,které jsou za velmi levno. Mohu doporučit vyhlášené lívance s malinovým přelivem. Super je také prostředí které je rozdělená na nekuřácký a kuřácký prostor.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Café Louvre nezklame, výtečná obsluha, výborné víno, mnoho míst, takže se i přes oblíbenost usadíte bez rezervace i v pátek večer. Ráda se sem vracím, oceňuji nekuřáckou část.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO