Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Café Louvre

Tradiční velkokavárna založena v roce 1902. Oblíbené místo schůzek pražanů. Podnik navštěvoval Franz Kafka, Albert Einstein, Karel Čapek. Může vám nabídnout tu nejkvalitnější směs černých čajů, sendviče, klasické sladké pečivo a dezerty. Café Louvre je kavárna i restaurace s českou a mezinárodní kuchyní, salónkem, biliárovým sálem, zahrádkou.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  -

Café Louvre byl vždy náš oblíbený podnik, ale poslední návštěva jedno velké zklamání! Kavárna zavírá ve 22:00, s kamarádkou jsme měly jídlo na talíři a nedopité pití, když k nám cca ve 20:30 přišel číšník, že mu končí směna, jestli by nás mohl požádat o platbu. To je opravdu velice neprofesionální, že si tímto způsobem říká zákazníkovi, který ještě konzumuje o dýško. Vyšly jsme mu vstříc, obě jsme chtěly platit kartou zvlášť. První platba proběhla napoprvé v pořádku, ale když chtěla platit kamarádka platba byla zamítnuta. Obě dvě jsme cca 10x zkoušely platit znovu a znovu, ale platby byly odmítnuty z obou našich karet. Evidentně problém nemohl být na naší straně, když první platba proběhla v pořádku. Číšník už byl velice nervózní, běhal sem a tam. Po 10 minutách se vrátil a žádal zase o platbu, kamarádce rovnou hrubě řekl, že prý teď volal do banky, kde mu řekli, že na účtu nemá peníze. Opravdu větší nesmysl ho nemohl napadnout, tomu by nevěřilo ani malé dítě. Nehledě na to, že byla neděle večer a on o nás neměl jediný údaj. Rovnou arogantně položil terminál přede mě a po několika dalších pokusech platba jako zázrakem proběhla. Opravdu jsme byly velmi znechucené jeho chováním a tím jak nám dával najevo, že snad nemáme na zaplacení i když chyba nebyla na naší straně. Vzhledem k tomu, že byla restaurace kvůli probíhající korona krizi téměř prázdná, bychom očekávaly lepší chování ze strany personálu. Nehledě na to, že po celou dobu měl číšník roušku na krku - pod nosem i pusou, což je porušení vládního nařízení. Už kavárnu nikdy nenavštívíme a doporučily bychom s číšníkem rozvázat pracovní poměr.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Klasika mezi kavárnami. Jejich lívance jsou famózní. Hlavně když si k nim dáte kakao. Mňam. Obsluha pohotová, cítíte se zde jako výjimečný host. A to prostředí. Jako kdybyste se vrátili do časů první republiky. To prostě stojí za to.

Aknel1000
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  3

Poslední dovnou nejsem v Café Louvre často spokojená a tato návštěva nebyla výjimkou. Obsluha bohužel velmi pomalá a ne moc příjemná. Měla jsem jen kávu a ta byla dobrá. Prostředí je také hezké, ale obsluha celkový dojem kazí.

avrilka1444
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba