Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Louvre

Tradiční velkokavárna založena v roce 1902. Oblíbené místo schůzek pražanů. Podnik navštěvoval Franz Kafka, Albert Einstein, Karel Čapek. Kavárna, restaurace s mezinárodní kuchyní, salónky, biliárový sál, terasa, nekuřácká část.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Do Louvre chodíme občas na večer na skleničku vína, což vřele doporučuji. V nedělní dopoledne je místní návštěva ale opravdu špatný nápad - obsluha nestíhala, dezerty ke kávě jsme dostali až po připomenutí, když nám káva několik minut chládla na stole, zaúčtování smetany do kávy mi přijde jako špatný vtip a vyprovodí vás se slovy "naschle"?! Skutečně "fancy" podnik...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje oblíbené sváteční místo v centru, i když turisté sem chodí třeba "jen" na rychlou a skvělou snídani a osazenstvo se rychle mění, fronta na stoly se zvětšuje a krátí a restaurace dýchá jako živý organismus. Ráda pozoruji ten cvrkot. Číšníci jsou profi, jídlo výborné a ceny příznivé. Místo má kouzelného ducha.
Café Louvre
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO