Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

9 fotografií
Sedličky 4, Jičín
· Zavřeno Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Café Loggie

Caffé Loggie je malebnou kavárničkou na okraji Jičína. Na okraji znamená kousek do přírody, po řádné procházce, ale zároveň i v centru dění kultury, která je i není na okraji. Genius Loci areálu kouzelné, barokní památky Valdštejnské lodžie je velkou předností, kterou naše kavárna jen doplňuje.

V letních měsících se stává Café Loggie velikou zahrádkou s posezením v klidném dvoře, s výhledy do parku a příjemnou atmosférou samotné Lodžie.

Součástí kavárny je i skromná knihovnička, která nabízí vybrané tituly, do nichž se můžete začíst jak v kavárně, tak na Čestném dvoře, a je možné je zapůjčit i ke čtení v parku. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba