Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Local

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Otevřeno již od 8 hodin. Přišel jsem pouze na ranní cappuccino - a zlákal mě máslový croissant na hlad a čokoládový fondant s teplými višněmi na chuť. Byla to pecka, rozhodně doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Situačně velmi dobré místo na pěší zóně v Hradci Králové. Malá předzahrádka, částečně chráněná pergolou od sluníčka. Uvnitř je to mnohem lepší a stylovější, dokonce bych řekl, že to zahrádka maličko kazí. Káva ale výborná!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět velka spokojenost s výběrem zakusku. Pro nerozhodne ženy urcite dost těžká situace co si vybrat. :-) A to nam temer pri odchodu přistála na stole nabídka čerstvých jahod se šlehačkou. Snad tedy nekdy priste.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná káva i zákusky. Obsluha milá a sympatická. Nebyl jsem zde poprve a jiste ani naposledy. Vyber kávy na dobre úrovni. K posezení hraje příjemná hudba. Hlavne je tu nekuřácké prostředí.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO