Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Level OC Černý Most

Nenechte se ovládnout stereotypem a začněte svůj den jinak než doposud. Navštivte kavárnu v OC CČM a Váš dokonalý den může začít s lahodným croissantem, domácím koláčem nebo míchanými vajíčky. Na oběd Vás nalákají polední meníčka, ze kterých si vybere opravdu každý. Zeleninové saláty, těstoviny i sladkou tečku v podobě domácí zmrzliny naleznete jen v kavárně v OC CČM.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jedna z mnoha běžných kaváren, která neurazí, ale ani nepotěší . Na druhou stranu to není fast food, kterými jsou obchodní centra zaplavena. Obsluha je tu ale příjemná..
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Příjemná kavárna v nákupním centru, možnost kouření v klimatizivaném interiéru. Skvělá nabídka káv i netradičních limonád. Obsluha rovněž příjemná a ochotná, doporučuji
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO