Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 27x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Café Level OC Afi Palace

Přehled hodnocení
83% celkově
76% personál
87% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 11x
3 6x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Ze začátku to bylov kavárně moc fajn. Ale kolem 16,30h se do kavárny začaly hrnout davy lidí a obsluha (v počtu 3 lidí - 1)bar, 2) kuřácká část a 3) nekuřácká část nestíhala. Když jsem si šla objednat k baru koktejl, nejenom, že mi jej nepřinesli, po cca 20min přišla obsluha a ptala se, jestli budeme platit, když jsem si znova objednala koktejl a domácí limonádu, donesla mi vše a bylo to OK. V restauraci bylo znát, že mají narváno a nestíhají. Kdyby měli o 2 lidi více, nebyly by takové prostoje a zákazníci by byli více spokojení :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná kavárna v centru Pardubic. Široká nabídka nápojů a vždy výborné deserty. Prostředí je velmi útulné a obsluha milá a příjemná. Velkou výhodou je, jak je od sebe oddělená kuřácká část s nekuřáckou. Určitě jsem zde nebyla naposledy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto kavarnu jsem navstvil se svoji pritelkyni po obede a bylo to to nejlepsi rozhodnuti ktere jsme mohli udelat, protoze se nam vubec odtamtud nechtelo, maji totiz vynikajici kavu a zakusky
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí, výborná káva, zákusky jak by smet. Ale hrozný personál vše trvalo dlouho a měl jsem pocit jako bych otravoval..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc pěkná kavárna v pardubickém obchodním centru. Obsluha ačkoliv milá, tak jako vždy byla pomalejší (kavárna však byla zaplněná z cca jedné třetiny). Káva a zákusky však byly moc dobré, takže sem určitě ještě zavítáme.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dopoledni posezeni.Snidanove menu s peknym vyberem(sladke,slane,zdravejsi varianta)...
Kavárna Café Level OC Afi Palace Kavárna Café Level OC Afi Palace
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Obsluha tragická, služby spíše podprůměrné. Kavárna se výrazně zhoršila za poslední rok. Vypadá to, že majitel nemá na zaplacení kvalitního personálu.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Dnešní návštěva kavárny Café Level v Pardubicích byla velkým zklamáním. Jinak stylově zařízená kavárna, která budila první dobrý dojem se nakonec ukázala, jako tragický omyl. Otrávená obsluha, která se více zajímala o své mobilní telefony než o hosty,doba od přijetí objednávky do jejího přinesení byla také nestandardně dlouhá, vzhledem k tomu, že bylo v kavárně jen několik osob. Káva byla divně cítit, možná nekvalitní směs. Paní šéfová se později také v restauraci na několik minut ukázala, avšak ani ona nebyla osobou, kterou bychom si přáli ten den potkat. Její arogantní výraz, se kterým kavárnou procházela jako mistryně světa, na nás nepůsobil příliš pozitivně. Řekl bych tedy závěrem. Hezká kavárna s příšerným personálem, včetně jeho majitelky. Škoda...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi děkuji milé obsluze, ze mi pomohla při mem pracovním meetingu nastolit u meho klienta skvělou atmosféru a dopomohli mi k uzavření obchodu. Příště zas tak.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO