Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café La Torta

Café La Torta nabízí svým hostům skvělé posezení v příjemném prostředí, výbornou kávu a čaje a množství alkoholických i nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milé slečny v obsluze. Malý trapas při placení - restaurace už nebere stravenky :-( K večeři jsme měli těstoviny s lososem a parmskou šunkou - oboje bylo moc dobré :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy výborné těstoviny a skvělá parmská šunka s rukolou a jahodami. Trochu nevýhoda, že některé stolky jsou blízko u sebe a restaurace je kuřácká, takže vám někdy od sousedního stolu čudí rovnou pod nos, ale s tím tak trochu musíte počítat, když jdete do kuřácké restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Nemít tak luxusní jídlo, dám 0*. Ale ty torteloni ai fungi i grilované maso byly prostě dokonalé. Domácí limonáda jen doladila skvělý gurmánský zážitek. ALE: 1) Kdo může být tak zabedněný, že přes všechny recenze nezruší kouření, alespoň v době oběda? Dva "nekuřácké" stolky u dveří působí jako vyhnanství pro nepřizpůsobivé. Copak je ve 21. století přijatelné, abyste u sousedního stolu pozorovali dítě s pohárem, kterému pod nos vykuřuje nesoudná matka? Co teprve, když si chcete vychutnat to skvělé jídlo a cítíte jen kouř? Nebýt velmi výkonné vzduchotechniky, nedalo by se tam vůbec existovat. I přesto jsme si kabáty odložili do auta a doufali, že ten zbytek, co si na sobě musíme nechat, tolik nenačichne. U nás na východě se přes oběd nekouří nikde a všude je narváno k prasknutí. Prosím, zamyslete se! Je škoda shodit kuchařovu genialitu pachem cigaret :-( Bydlet někde poblíž, chodila bych si pro jídlo do krabičky. 2) Snad jsme měli jen smůlu, když všichni kolem nás dávno jedli a my čekali na jídlo 50! minut.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO