Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café La Fée

Kavárna nabízí různé druhy kávy a čajů, zákusky, koláče, francouzské palačinky sladké a slané, cheese cake, zmrzliny a podobně.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zvolili jsme tuto restauraci k setkání s přáteli a musím říci, že jsme udělali dobře. Poseděli jsme v příjemném prostředí s milou obsluhou a skvělým jídlem. Mohu doporučit.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna rozhodně stojí za návštěvu, patří totiž k těm lepším kavárnám...na druhou stranu znám i suprovější kavárny. Ale prostředí i personál byl přátelský a milý. Chai Latté bylo opravdu výborné. Také mě potěšil velký výběr cheesecakes, které byly chuťově dobré a nezklamal, ale ne výborné. Malinko mě mrzelo, že neměli i jiné zákusky, protože babička na cheesecakes moc není. Ale jinak bych návštěvu hodnotila pozitivně.
Kavárna Café La Fée Kavárna Café La Fée Kavárna Café La Fée
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato kavárna je hodně známá na sociálních sítích, proto jsme sem také s manželem při návštěvě Olomouce zavítali. Obsluha milá, prostředí příjemné, jídlo dobré ale nic extra. Určitě jsem zase jednou zajdu ochutnat i jiné dortíky (měli jsme malinový cheesecake a palačinku s nutelou), ale jednu hvězdičku jím musím ubrat, jsou v Olomouci i lepší kavárny :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO