Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Kramer

V kavárně Cafè Kramer v samém centru Opavy již od 7 hodin servírují snídaňové menu, které jistě svou různorodou nabídkou uspokojí každého návštěvníka. V proslulém espresso kávovaru La Cimbali připravují výbornou italskou kávu Filicori Zecchin. Ke kávě se výborně hodí domácí zákusky a moučníky připravené místními cukráři. Mimo širokou nabídku teplých a studených nápojů jsou v nabídce zastoupeny také čerstvě lisované šťávy a lehká jídla, která se podávají po celý den.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Krátké , leč milé posezení u velmi dobré kávy a lahodné husté čokolády. Jen to čalounění na sedačkách stále není opravené a je více a více popraskané. Je to škoda, protože jinak pěkné kavárně to kazí image .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná poloha přímo v srdci Opavy. Pozorná obsluha ,která při pohledu na mou kytici bez váhání přinesla vázu. Káva vynikající. Jen malá výtka ohledně potahů na křeslech -působí již dost "ošuntěle".
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO