Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Kolíbka

Přehled hodnocení
97% celkově
97% personál
95% prostředí
96% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Kolibce to bylo jako vždy výborné, hospoda ma vybornou atmosféru a prijemnou obsluhu. Velke plus je, ze zde točí Uneticke pivo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vzdy prijemne posezeni. Moc mila, usmevava a pozorna obsluha, vyborne pivo a skvely nakladany hermelin. Libi se mi, ze ho prodavaji jak cely, tak po pulkach. Prijdeme zas!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
A little cafè near karlovo namesti, really nothing special, good coffee and nice quiche, pretty cheap. The service is fast. Recommended a reservation because it could be full.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Café Kolíbka má jedinečnou atmosféru navozující pocit velké pohody. Personál je vždy milý, přátelský a ochotný. Čepovaná piva z Únětic nebo Chýně jsou vždy výborná. Doporučuji k pivu nakládaný hermelín, který je správně uleželý, má správné česnekové grády!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi unikátní místo v srdci Nového města. Na čepu vždy pivo z mikropovovárku a k tomu vína z Moravy. Pro nadané hudebníky je tu i možnost ukazát své umění na místním klavíru.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemné posezení s výbornou horkou čokoládou a kvalitním vínem v přátelském prostředí. K jídlu je vždy jen něco malého ale i quishe i polévky stojí za to!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Můj oblíbený podnik, výborné pivo za dobré ceny a ještě příjemnější obsluha. Prostředí je specificke a asi nebude sedět úplně každému, ale pokud nevyhledavate konvenční hospody, tak si Kolibku oblibite.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tradičně skvělá a uvolněná atmosféra, výborné pivo z Únětic, božský nakládaný hermelín, přátelská obsluha. Rádi přijdeme opět!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na čepu výborné Únětice a k tomu nakládaný hermelín. Skákal pes, přes oves, přes zelenou louku, šel za ním myslivec, péro na klobouku... to znakové omezení nedává smysl
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Náš oblíbený podnik v centru Prahy, a to hned z několika důvodů. Zatím jsme se tam nesetkali s nepříjemnou obsluhou - personál je vždycky moc milý a usměvavý, mají výborné únětické pivo a skvostný nakládaný hermelín. Prostředí je fajn, takové studentské, jen teď naposled nám tam byla docela zima.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO