Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Kolíbka

Kavárna nabízí fair-traid hostům kávu, čaje, šťávy, mošty, horkou čokoládu, alkoholické nápoje, zákusky, polévky, pochoutky k vínu a pivu.
K dispozici je salónek, WiFi připojení, posezení venku, piva z lokálních pivovarů Únětice a Chýně, točený český cider F.H. Prager, kvalitní vína, domácí limonády a mnohe jiné.
Za svými produkty si kavárna rozhodně stojí, suroviny se snaží nakupovat na trzích a od malých producentů z Čech.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Café Kolíbka má jedinečnou atmosféru navozující pocit velké pohody. Personál je vždy milý, přátelský a ochotný. Čepovaná piva z Únětic nebo Chýně jsou vždy výborná. Doporučuji k pivu nakládaný hermelín, který je správně uleželý, má správné česnekové grády!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Kolibce to bylo jako vždy výborné, hospoda ma vybornou atmosféru a prijemnou obsluhu. Velke plus je, ze zde točí Uneticke pivo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO