Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe Jedna

Přehled hodnocení
81% celkově
82% personál
82% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 7x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Jde o to, co čekáte...tahle kavárna není špatná, ale myslím, že je vhodná spíše pro studenty a rychlý oběd...možná mi malinko připomínala nějakou jídelnu. Prostředí mi tedy příliš nevyhovovalo. Na druhou stranu hummus zde byl exkluzivní a Pitta chléb teplý...takže za tohle velký plus, ale myslím, že to je tak vše, co Vás může na této kavárně zaujmout. Jinak obsluha byla v pořádku, akorát malinko nestíhali v tom množství kontrolovat, kdo právě dorazil. :/
Kavárna Cafe Jedna
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krasne prostredi ktere vas unese hned jak vejdete. Tolik svetla i pri zatazene obloze muze nabidnout malo ktera kavarna/bistro. Nemluve o vyborne kave nebo hummusu s pitou.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velice příjemný podnik, výhodou je velký a díky skleněným stěnám nesmírně světlý prostor, takže není problém s místem. Široká nabídka hummusů a dobrot všeho druhu včetně veganské a bezlepkové varianty.
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V kavárně pracuje má známá, kavárnu tedy znám. Zamířili jsme zde na kafe a dortík po obědě. Bylo ale zrovna státní svátek a strašný frmol. Obsluha bohužel nestíhala, byl zde hluk. Interiér mi připomíná nádraží, není to moc útulné. Ale věřím, že jiným se otevřený prostor může líbit. Škoda těch dnů, kdy zde chodí opravdu moc lidí. Jinak kafe mají vynikajíci, dortíky jsou fajn, jen by se mohly obměňovat více.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Cafe Jedna je fakt jednicka ... skutecna pecka ... vinko ... skvela kuchyne a dezerty ale z ceho se posadite na zadek je proste ten prostor ktery vas neha nadechnout ...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Posedět v kavárně bylo moc příjemné. Jedná se o velmi osvětlenou kavárnu s velkými prostory, kde se člověk myslím musí cítit příjemně. Navíc nabídka dortů, občerstvení a pití je lákavá. Já měla caffe latte s banánovým chlebíčkem a byla jsem moc spokojená, ale měla jsem už lepší. Kamarádka měla malinovou limonádu, kde bylo opravdu hodně nakrájených malin. Akorát ze strany obsluhy bych čekala možná větší snahu, ale chápu, je zde mnoho stolů. Neměla jsem s nimi žádný problém, ale mockrát se u stolu nezastavili. Počítám, že se někdy určitě vrátím. Veliké plus za obří karafu s vodou zdarma :-)
Kavárna Cafe Jedna
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Krasny, prosvětleny prostor. Pri větším množství lidi se stává hlucnejsim. Výborný humus s pecenou paprikou a lilkem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásná, čistá, prostorná kavárna, která je umístěna v budově národní galerie, mě okouzlila ihned při vstupu. Ideální na obchodní schůzku (wi-fi samozřejmostí), nebo i jen na posezení s přáteli u kávy. Všem vřele doporučuji na brunch. Káva výborná, spousty dortíků a milá obsluha. Super kombinace.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO