Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe Jedna

Přehled hodnocení
82% celkově
79% personál
87% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 7x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velice příjemný podnik, výhodou je velký a díky skleněným stěnám nesmírně světlý prostor, takže není problém s místem. Široká nabídka hummusů a dobrot všeho druhu včetně veganské a bezlepkové varianty.
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V kavárně pracuje má známá, kavárnu tedy znám. Zamířili jsme zde na kafe a dortík po obědě. Bylo ale zrovna státní svátek a strašný frmol. Obsluha bohužel nestíhala, byl zde hluk. Interiér mi připomíná nádraží, není to moc útulné. Ale věřím, že jiným se otevřený prostor může líbit. Škoda těch dnů, kdy zde chodí opravdu moc lidí. Jinak kafe mají vynikajíci, dortíky jsou fajn, jen by se mohly obměňovat více.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Cafe Jedna je fakt jednicka ... skutecna pecka ... vinko ... skvela kuchyne a dezerty ale z ceho se posadite na zadek je proste ten prostor ktery vas neha nadechnout ...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Posedět v kavárně bylo moc příjemné. Jedná se o velmi osvětlenou kavárnu s velkými prostory, kde se člověk myslím musí cítit příjemně. Navíc nabídka dortů, občerstvení a pití je lákavá. Já měla caffe latte s banánovým chlebíčkem a byla jsem moc spokojená, ale měla jsem už lepší. Kamarádka měla malinovou limonádu, kde bylo opravdu hodně nakrájených malin. Akorát ze strany obsluhy bych čekala možná větší snahu, ale chápu, je zde mnoho stolů. Neměla jsem s nimi žádný problém, ale mockrát se u stolu nezastavili. Počítám, že se někdy určitě vrátím. Veliké plus za obří karafu s vodou zdarma :-)
Kavárna Cafe Jedna
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Krasny, prosvětleny prostor. Pri větším množství lidi se stává hlucnejsim. Výborný humus s pecenou paprikou a lilkem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásná, čistá, prostorná kavárna, která je umístěna v budově národní galerie, mě okouzlila ihned při vstupu. Ideální na obchodní schůzku (wi-fi samozřejmostí), nebo i jen na posezení s přáteli u kávy. Všem vřele doporučuji na brunch. Káva výborná, spousty dortíků a milá obsluha. Super kombinace.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Jsem docela rozpačitá. Jde o krásný světlý prostor na dobrém místě, nekuřácký, mají dobré pivo (Vinohradský pivovar) i kvalitní kávu (Original Coffee). Při větší návštěvnosti je ale prostor příliš hlučný a servis naprosto tragický - akceptuji objednávání na baru, ale fronta na mnoho minut není úplně optimální, evidentně v daném počtu za barem nestíhají. Rezervaci pro 12 vyřešila obsluha 10 židlemi, naštěstí se prostor časem vylidnil a mohli jsme si vzít židle od vedlejšího stolu. Mám už předchozí lepší zkušenost, takže snad to byla jen výjimka..

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO