Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe Jedna

Kávy z pražírny Original Coffee
A to jak jako klasické espresso a další espresso kávové nápoje, tak i v alternativních přípravách french press, drip, aeropress.

 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Jde o to, co čekáte...tahle kavárna není špatná, ale myslím, že je vhodná spíše pro studenty a rychlý oběd...možná mi malinko připomínala nějakou jídelnu. Prostředí mi tedy příliš nevyhovovalo. Na druhou stranu hummus zde byl exkluzivní a Pitta chléb teplý...takže za tohle velký plus, ale myslím, že to je tak vše, co Vás může na této kavárně zaujmout. Jinak obsluha byla v pořádku, akorát malinko nestíhali v tom množství kontrolovat, kdo právě dorazil. :/
Kavárna Cafe Jedna
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krasne prostredi ktere vas unese hned jak vejdete. Tolik svetla i pri zatazene obloze muze nabidnout malo ktera kavarna/bistro. Nemluve o vyborne kave nebo hummusu s pitou.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velice příjemný podnik, výhodou je velký a díky skleněným stěnám nesmírně světlý prostor, takže není problém s místem. Široká nabídka hummusů a dobrot všeho druhu včetně veganské a bezlepkové varianty.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO