Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Kavárna Café Jazzová Osvěžovna

Přehled hodnocení
100% celkově
90% personál
80% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
... po nezdařeném dezertu v Novém Městě jsme si zajeli spravit chuť, pochutnat si na domácích dortech (mrkvový, dýňový, mátový, ostružinový ...) a skvělé kávě a čokoládě do tohoto podniku - a měli jsme opět pocit, že ani nejsme v kavárně, ale na návštěvě u dobrých přátel, vše domácí, čerstvé, prostě skvělé :-).
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Z nabídky Restu i facebooku Trošku nečitelný podnik se na místě odhalil, jako skvělé místo na posezení ve dvou či menší partě při malé ňamce, lahvičce firemního piva z místního pivovaru, přívlastkového vína od dobrého vinaře, kávě či konvici dobrého čaje (a mnohého jiného). Domácí dorty (a nejspíš i koláče) jsou úžasné, topinka se slaninkou a sýrem také neměla chybu. Polední menu se nám asi ochutnat nepodaří, ale dle facebooku bych jako masožrout slyšel i na zde nabízené zajímavé bezmasé dobroty ... S rezervacemi je to napoprvé trošku nástřel do neznáma, každý stůl je tu jiný (podruhé už si budeme v poznámce psát, který bychom chtěli), kromě velkého stolu, ke kterému se sesedne asi až 10 lidí jsou zde malé stoly a stolky, některé s křesílky, jeden nizoučký stolek je na malém pódiu s posezením na polštářích. Prostředí je trochu specifické, ležérní, ale velice příjemné, domácké, což korunuje i milý a vstřícný přístup paní provozovatelky, kuchařky, servírky v jedné osobě.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Krásné retro prostředí a výborné domácí dorty. Jen je třeba ještě doladit detaily v podobě nápojového lístku. PS: nutnost je vyzkoušet oreový cheesecake - neskutečný zážitek!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zajimave prostredi, ale i pres to prijemne. Navstivili jsme s partou behem dozinek ve Frydlantu. Skvela kava a jeste lepsi dorty. Neco maleho k zakousnuti se zde take najde. Doporucuju navstivit. :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO