Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Café Imperial

Café Imperial je dalším kořením do pražského světa kulinářství. I po téměř 100 letech si Café Imperial stále uchovává nezapomenutelnou atmosféru ve stylu Grand Café. Ať už to bude snídaně, odpolední posezení u čaje nebo soukromá akce, jsou připraveni postarat se o všechny detaily, na které pomyslíte. 

Menu nabízí to nejlepší z české kuchyně. Všechna jídla opouštějící kuchyni jsou výhradně domácí výroby a odrážejí tak filozofii kavárny zaměřující se na maximální kvalitu. Káva a zákusky jsou v kavárně tohoto stylu vždy důležitým prvkem. Zákusky mají něco navíc, nebo jim spíš něco chybí – vtíravá chuť průmyslových dochucovadel, která jsou v Imperialu na černé listině.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Profesionální přístup k zákazníkovi, který se mi libi. Tak by ti mělo být všude. Jídlo je na velmi vysoké úrovni. Doporučuji všem milovníkům dobrého jídla. Určitě přijdu znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Snídaňový bufet je skvělý. Na výběr je toho opravdu hodně. Na snídani se nedá udělat reservace a tak se někdy čeká mezi dveřmi. Reflektují i věk návštěvníků malé děti mají snídani zdarma a větší za polovinu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO