Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Hogo Fogo

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Vše proběhlo v naprostém pořádku. Do kavárny se rád vracím, je to na super místě. Výběr není extra veliký, ale vždy chodím na kávu, která je dobrá. Personál ochotný, ale vždy je co zlepšovat.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Kavárna pro mě byla zklamáním. Ač je to v obchodním centru, tak kavárna byla kuřácká (ač náš stůl ne). V dnešní době homemade dezertů/cheesecaku, tam měli dle mě "strojové" za cenu homemadu (v porovnání s jinými kavárnami) a chutí nijak extra nevynikal. Stoly a prostředí nebylo "útulné" a to hlavně kvůli stolům. Ty byly "naplácány" na sebe. Poslední zklamání bylo, že se nedalo platit kartou ani stravekami. Na to, že tam člověk nechá minimálně 200 Kč (2x káva a dezert) je nemožnost platit kartou velké mínus.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak Hogo Fogo není lážo plážo, ale moc příjemná kavárna s perfekním personálem. Příjemná obsluha však není vše. Nteriér je perfektně sladěný, kde není možné se cítit jinak než příjemně.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO