Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Hogo Fogo

Café Hogo Fogo nabízí příjemné posezení u kávy v exkluzivním interiéru, realizovaném ve spolupráci s renomovanými architekty. Vybírat zde můžete ze široké nabídky kávových specialit, horkých nápojů, drinků, koktejlů a domácích zákusků. Specialitou je zde nabídka kávy značky Julius Meinl. Jedinečný výhled na Ještěd ještě umocní zážitek, který café Hogo Fogo nabízí.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Kavárna pro mě byla zklamáním. Ač je to v obchodním centru, tak kavárna byla kuřácká (ač náš stůl ne). V dnešní době homemade dezertů/cheesecaku, tam měli dle mě "strojové" za cenu homemadu (v porovnání s jinými kavárnami) a chutí nijak extra nevynikal. Stoly a prostředí nebylo "útulné" a to hlavně kvůli stolům. Ty byly "naplácány" na sebe. Poslední zklamání bylo, že se nedalo platit kartou ani stravekami. Na to, že tam člověk nechá minimálně 200 Kč (2x káva a dezert) je nemožnost platit kartou velké mínus.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak Hogo Fogo není lážo plážo, ale moc příjemná kavárna s perfekním personálem. Příjemná obsluha však není vše. Nteriér je perfektně sladěný, kde není možné se cítit jinak než příjemně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO