11 fotek

Kavárna Café Hogo Fogo

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Café Hogo Fogo

Café Hogo Fogo nabízí příjemné posezení u kávy v exkluzivním interiéru, realizovaném ve spolupráci s renomovanými architekty. Vybírat zde můžete ze široké nabídky kávových specialit, horkých nápojů, drinků, koktejlů a domácích zákusků. Specialitou je zde nabídka kávy značky Julius Meinl. Jedinečný výhled na Ještěd ještě umocní zážitek, který café Hogo Fogo nabízí.

Zobrazit více
  • +5

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Kavárna pro mě byla zklamáním. Ač je to v obchodním centru, tak kavárna byla kuřácká (ač náš stůl ne). V dnešní době homemade dezertů/cheesecaku, tam měli dle mě "strojové" za cenu homemadu (v porovnání s jinými kavárnami) a chutí nijak extra nevynikal. Stoly a prostředí nebylo "útulné" a to hlavně kvůli stolům. Ty byly "naplácány" na sebe. Poslední zklamání bylo, že se nedalo platit kartou ani stravekami. Na to, že tam člověk nechá minimálně 200 Kč (2x káva a dezert) je nemožnost platit kartou velké mínus.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace